Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více
  • 28 odpovědí
  • 1 Like

Karlsbad Fertility - Institut reprodukční medicíny a genetiky

Karlsbad Fertility - Institut reprodukční medicíny a genetiky
SILVER BADGE

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Karlsbad Fertility - Institut reprodukční medicíny a genetiky a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Karlsbad Fertility - Institut reprodukční medicíny a genetiky

Motto:

Otevíráme dveře naději...

Více o nás

Institut reprodukční medicíny a genetiky

Asistovaná reprodukce otevírá dveře naději, Vašemu snu o rodině.

Náš institut je nestátní zdravotnické zařízení zabývající se nejen komplexní diagnostikou poruch plodnosti a jejich léčbou, ale také zjišťováním genetických poruch jak u rodičovských párů, tak i před implantací u embryí. Pro těhotné klientky zajišťujeme kompletní genetickou prenatální diagnostiku.

Náš tým poskytuje klientům individuální péči s profesionální empatií, díky které dosahujeme nadprůměrných výsledků terapie.

Klademe důraz na osobní přístup, proto naši lékaři provází pacienty celým léčebným cyklem tak, aby bylo nastoleno ovzduší nejvyšší vzájemné důvěry, což napomáhá úspěšnosti léčby.

Vcítění se do problému konkrétního pacienta, umění naslouchat a cíl pomoci má mimořádný význam.

Plně kompetentní lékařský tým, specialisté embryologické a genetické laboratoře a další zdravotničtí pracovníci našeho institutu zaručují vysoký standard léčby neplodnosti na špičkové evropské úrovni.

Dlouholeté bohaté zkušenosti, neustálé vzdělávání, dennodenní kontrola a zpětná vazba nám umožňují zajištění nejvyšší kvality a užití nejnovějších poznatků při léčbě každého páru.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Napište nám

Adresy

Adresa
Bělehradská 1042/14
360 01 Karlovy Vary
Česká republika