Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

MUDr. Alena Jiránková

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Alena Jiránková a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Alena Jiránková

Uvítání

MUDr. Alena Jiránková působí v Nové Pace, kde má soukromou kožní ordinaci. Další ordinaci společně se svým týmem provozuje v Železném Brodě. Lékařství studovala na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Studia dokončila v roce 1990. Dosažená odbornost je dermatovenerologie. Spojení dvou lékařských oborů, kde se jeden zabývá léčbou kůže - dermatologie a druhý léčbou pohlavních chorob - venerologie. Doktorka Jiránková je držitelkou diplomu celoživotního vzdělávání.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Alena Jiránková a její tým specialistů se zaměřuje na komplexní péči o své pacienty v oblasti kůže. Pravidelné preventivní prohlídky a očkování jsou u nich samozřejmostí. Poskytují léčebně-preventivní péči kožního lékařství pro dospělé, kterou hradí zdravotní pojišťovny. Mezi nejčastější patří například léčba lupenky a atopického ekzému. Dále u nich najdete i nadstandardní péči hrazenou pacientem - plastické a estetické dermatologické zákroky. K těmto zákrokům využívají kvalitní a ověřené zdravotní přístroje.

Mohou Vám pomoci s léčbou a odstraněním vrásekvyhlazení pletiOdstraní již nechtěné, nebo nepovedené tetování, nehezké jizvy po operacích/po aknépihypigmentové skvrny, různé výrůstky a skvrny na kůži. Tyto estetické zákroky Vám opět pomohou získat ztracené sebevědomí. Nezapomínejme však na další přínos těchto zákroků, kterým je zdravotní prevence. Medicína zaznamenala spoustu případů, kdy zanedbané znaménko, nebo jiné změny na kůži působily zhoubně. Jedná se tedy o prevenci proti nádorovému onemocnění kůže. Zdraví máme pouze jedno.

Naše ordinace

MUDr. Alenu Jiránkovou s jejím týmem zastihnete v soukromé kožní ordinaci v Nové Pace, nebo v Železném Brodě. Obě ordinace disponují kvalitním a prověřeným lékařským vybavením a přístroji.

Kožní ordinace Nová Paka

Komenského 323, 509 01 Nová Paka

+420 493 538 909

Ordinační hodiny:

Úterý: 8:00 - 12:00

Středa: 8:00 - 12:00, 13:00 - 15:30 * Pouze pozvaní k výkonům

Pátek: 8:00 - 10:00. 10:00 - 12:00 * Pouze pozvaní dispenzarizovaní pacienti

Kožní ordinace Železný Brod

Jarní 53, 468 22 Železný Brod

+420 483 389 241

+420 776 147 768

Ordinační hodiny:

Pondělí: 8:00 - 14:00

Čtvrtek: 8:00 - 12:00, 12:30 - 14:00 * Pouze pozvaní k výkonům

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Biorevitalizace
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (ShapeUp!, Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Jarní 53
46822 Železný Brod
Česká republika

Jste MUDr. Alena Jiránková? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com