Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Milena Kantorová a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Milena Kantorová

Uvítání

MUDr. Milena Krištofová pracuje jako kožní lékařka v Ostravě na Kostelní ulici. Lékařské vědy studovala na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Své studium v oboru dermatovenerologie úspěšně dokončila v roce 1970. Jedná se o spojení dvou lékařských oborů. Dermatologie neboli kožní lékařství, které léčí kůži a její deriváty, jako jsou například nehty a vlasy. Venerologie, která se zabývá léčbou a prevencí pohlavních chorob. Většina těchto onemocnění se projevuje právě na kůži, proto došlo ke spojení těchto dvou lékařských odvětví. Paní doktorka Krištofová má dlouholeté zkušenosti v estetických a plastických zákrocích, které získala během své praxe na kožních klinikách, poliklinikách a v dalších zdravotnických zařízeních.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Milena Krištofová se zabývá kompletní léčbou a prevencí kožních onemocnění. Dále se specializuje na estetické a plastické zákroky, které provádí společně se svým týmem kolegů na plastické chirurgii v Ostravě.

Mezi často prováděné procedury patří například aplikace Botulotoxinu. Tento zákrok slouží k odstranění mimických vrásek zejména na čele, v okolí očí, mezi obočím, ale i jinde na obličeji. Jedná se o časově nenáročný zákrok, lze ho provést bez předchozích testů. Botulotoxin se aplikuje pomocí vpichů jemnou jehličkou. Dále tento zázračný přípravek pomáhá od nadměrného pocení, které může být mnohdy opravdu nepříjemné. Jedná se hlavně o podpaží a dlaně.

Dalším zákrokem, který odpomůže od nechtěných vrásek, je vyplnění kyselinou hyalurenovou. Tento zákrok je mezi klienty velice oblíbený.

Chemický peeling pomáhá k omlazení a regeneraci pokožky v oblasti obličeje, krku a dekoltu, ale je vhodný i na hřbet rukou a záda. Jedná se o zcela neinvazivní zákrok, u kterého se výsledek dostaví velice rychle. K podobným výsledkům se používá mezoterapie a takzvaný emla krém, který znecitliví ošetřované místo.

Paní doktorka Krištofová se svými kolegy pomůže i s podporou růstu vlasů.

Naše ordinace

MUDr. Milenu Krištofovou a její kolegy najdete ve společnosti AKTIS-plus s.r.o., která provozuje moderně vybavenou plastickou chirurgii v Ostravě na Kostelní ulici. Objednávat se můžete telefonicky, nebo prostřednictvím e-mailu.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Léčba akné
Léčba hemangiomů
Léčba hyperhidrozy (nadměrného pocení)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Tř. 17. listopadu 1790
Ostrava
Česká republika

Jste Milena Kantorová? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com