Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více
  • 70 odpovědí

Napište nám

Recenze (23)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás ISCARE I.V.F. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


ISCARE I.V.F. již získal/a tuto recenzi

Blefaroplastika - není co vytknout

Registrovaný uživatel 3.2.2019
Spokojený/á     

Operace víček

Jami 17.1.2018
Spokojený/á     

Operace horních víček u MUDr. Šatánkové jednoznačně za 1!

Janinka 3.3.2014
Spokojený/á

Byla jsem na operaci horních víček u MUDr. Šatánkové. Klinika je čistá a lidé moc a moc příjemní. Paní doktorka je vlídná dáma, která mi se vším velmi trpělivě poradila. Výsledek je perfektní.

Další recenze

Profil - ISCARE I.V.F.

Motto:

Naše zdravotnické zařízení může pacientům poskytnout vysoce odbornou péči a zároveň se tím stává zajímavým partnerem pro spolupráci.

Více o nás

Profil centra

Společnost ISCARE I.V.F. a.s. byla založena v roce 1995 za účelem poskytování specializovaných lékařských výkonů v oblasti asistované reprodukce. Během svého působení na trhu rozsah poskytovaných služeb rozšířila mimo asistovanou reprodukci i na chirurgii, gastroenterologii a plastickou chirurgii a nyní se řadí mezi prestižní zdravotní zařízení nejen v ČR. 

Klinické centrum ISCARE I.V.F. a.s. nabízí:

Centrum asistované reprodukce

Centrum asistované reprodukce bylo otevřeno v roce 1995 jako první z nestátních center v České republice. Od začátku svého působení dopomoholo na svět již 8,5 tisícům dětí a řadí se tak mezi jedno ze špičkových pracovišť. Tým IVF, včetně pracovníků laboratoře, je vyškolen nejlepšími světovými odborníky převážně z Israele. Úspěšnost léčby neplodnosti držíme nejvyšší na světě. 

 

 

Gastroenterologie

Tato odbornost se zabývá onemocněními zažívacího traktu ( jícen, žaludek, střeva, játra a slinivka břišní). Jedná se o obor, jež je na jedné straně součástí vnitřního lékařství, ale zároveň stojí na pomezí chirurgie, neboť gastroenterolog provádí i některé invazivní zákroky, které byly v minulosti řešeny chirurgem.

K diagnostice chorob zažívacího traktu se krom prostého vyšetření lékařem používá laboratorní vyšetření( vyšetření krve a moči), ultrazvuk a endoskopické vyšetření. Ultrazvuk poskytuje lékaři informace o játrech, žlučníku, žlučových cestách, slinivce břišní, ledvinách, slezině, močovém měchýři, prostatě či děloze, velkých cévách. Jedná se o vyšetření nebolestivé a zcela neškodné (neinvazivní).

 

Plastická chirurgie 

S postupujícím věkem dochází nevyhnutelně k pozvolným, někdy k rychlejším změnám organismu jako celku. Tak jak na jedné straně sbíráme zkušenosti a vědomosti, na druhé straně dochází k opotřebování organismu. Ideálem je uchovat člověka jako celek co nejdéle v plné tělesné i duševní svěžesti, protože i vyrovnaný člověk nelibě nese projevy stárnutí. Cílem estetické chirurgie je úprava nebo minimalizace tvarových odchylek.

Kdy nastává čas k operaci?

Obecně je to většinou kolem 40. roku života, avšak vždy je nutno vědět, že je to záležitost přísně individuální, závislá na mnoha faktorech. Velkou roli zde hraje i dědičnost, způsob života, pracovní zatížení a skutečnost jak silně je člověk vystaven stresujícím faktorům. Na vzhledu každého jedince se podílí i výživa, pravidelnost péče o pleť a celkový zdravotní stav. V individuálně různé věkové hranici dochází k projevům stárnutí, které se projevuje vysycháním pokožky, ztrátou její elasticity a poklesem kůže v určitých partiích těla. Vytvářejí se kožní záhyby, přibývají vrásky. Tehdy nastává okamžik, kdy je ještě možné odsunout projevy stárnutí prostřednictvím zásahu plastického chirurga. Horní věková hranice je určena celkovým zdravotním stavem pacienta.

Vaši pohodu a spokojenost zajistí personál na vysoké profesionální úrovni pod vedení plastického chirurga s 25-ti letou praxí.

Centrum pro léčbu obezity

  • Miniinvazivní chirurgie

  • Interna

  • Psychologie

  • Dietologie

Centrum miniinvazivní chirurgie

Jako Centrum miniinvazivní chirurgie provádíme široké spektrum laparoskopických operací. Chirurgové centra jsou zkušení v provádění adjustabilních bandáží žaludku pro obezitu, odstranění žlučníku, slepého střeva, operací jícnové kýly, operací pro refluxní chorobu, operací tříselné kýly, kýly v jizvě a dalších.

Rovněž provádíme další chirurgické operace, například některé klasické břišní operace. Operujeme žilní městky dolních končetin.

Péče o pacienty je v našem zdravotnickém zařízení hrazena zdravotními pojišťovnami. Za úhradu jsou pouze ty výkony, které pojišťovny nehradí

Banding klub

Banding klub má za cíl sdružovat jak pacienty po chirurgické i konzervativní léčbě obezity, tak i ty, kteří mají problém s nadváhou a obezitou a dosud se neléčili, nebo se neúspěšně pokoušeli o snížení váhy. Banding klub je místem, kde se všichni mohou scházet, podělit se o své zkušenosti, poradit se, nacházet přítele a společensky se vyžít.

V neposlední řadě je Banding klub místem, kde je možné se neformálně poradit s odborníky na léčbu obezity o možnostech jak správně řešit obezitu a nadváhu a problémy s ní spojené.

Účast v Klubu je samozřejmě zcela dobrovolná a bezplatná. Doporučujeme ji především jako vhodný zdroj informací o možnostech léčby obezity, ale i jako místo, kde je možné navázat nové kontakty a přátelství. Rádi Vás v Banding klubu přivítáme a uděláme vše pro to, aby se Vám Banding klub líbil jako místo pro přátelská setkání, diskusi a poučení. Věříme, že se do Banding klubu budete rádi vracet.

Setkání Banding klubu v Klinickém centru ISCARE se konají v pravidelně, a to každý poslední čtvrtek v měsíci od 16 hodin v 1. patře v konferenční místnosti našeho zdravotnického zařízení v budově Lighthouse. Adresa je: Jankovcova 1569/2c, Praha 7, tel: 234 379 260. Budeme těšit na Vaší návštěvu.

Lékárna

Ve dvou patrech moderní budovy Lighthouse  se tak nachází ojedinělé zdravotnické zařízení, které se svou vybaveností, technickými parametry, odborností personálu a úspěšností léčebných metod řadí mezi přední pracoviště v České republice. Na celkové ploše ca 2000 m2 centrum disponuje 29 lůžky, z nichž 22 je chirurgických a 7 gynekologických a 3 JIP lůžky, 20 lékaři a 90 členným zdravotnickým personálem.

Komplexní systém vybavení 3 operačních sálů včetně harmonického skalpelu, laparoskopické věže, videogastroskopu, videokolonoskopu, atd. umožňuje provádění i těch nejnáročnějších operací. Audiovizuální propojení operačního sálu s konferenční místností skýtá možnost videokonferencí, dálkových konzultací a odborných konsilií.


Klinické centrum ISCARE I.V.F. a.s. má uzavřenou smlouvu s většinou zdravotních pojišťoven.  

Klinické centrum ISCARE I.V.F. a.s. je výukovým pracovištěm I. lékařské fakulty UK v Praze a společnosti Johnson&Johnson s.r.o..

Všichni naši pacienti, ale i ostatní zájemci, jsou srdečně zváni.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do* Možnost splátek
Abdominoplastika (Operace břicha) Lipoabdominoplastika Od 36 000 Kč Ano
   Miniabdominoplastika
   Lipoabdominoplastika Od 48 000 Kč Ano
Endoskopické zavedení intragastrického balonu BIB Od 35 000 Kč Ano
Facelift (operace obličeje), SMAS lifting Od 33 000 Kč Ano
Gastrický bypass pro české pojištěnce...
Injekční výplně dle použitých jednotek Od 80 Kč Do 8 000 Kč Ano
Laparoskopická bandáž žaludku pro české pojištěnce... Ano
Léčba hyperhidrozy (nadměrného pocení)
   Odstranění nadměrného pocení (hyperhidrozy) botulotoxinem Ano
Liposukce dle vybrané oblasti ... Od 12 000 Kč Ano
   Liposukce tumescentní dle vybrané oblasti ... Od 12 000 Kč Ano
   Liposukce ultrazvuková (Vaser Lipo) dle vybrané oblasti ... Od 24 000 Kč Ano
Modelace prsou (Breast-lift) Od 35 000 Kč Ano
   Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
Niťový lifting
   Facelift Silhouette Soft Facelift Silhouette Lift Od 45 000 Kč Ano
   Facelift Silhouette Lift Od 45 000 Kč Ano
Odstranění podbradku Od 12 000 Kč Ano
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu Ano
Operace asymetrie prsou
Operace čela (Forehead lift) Ano
Operace gynekomastie Od 25 000 Kč Ano
Operace obočí (Brow lift) Ano
Operace očních víček (Blefaroplastika) Od 9 500 Kč Ano
   Operace dolních víček Od 9 500 Kč Ano
   Operace horních víček Od 9 500 Kč Ano
Operace uší (Otoplastika) Od 13 000 Kč Ano
Plastická operace paží Od 26 000 Kč Ano
Plastická operace stehen Od 26 000 Kč Ano
Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika) Od 18 000 Kč Ano
Plastika nosu (Rhinoplastika) Od 20 000 Kč Ano
PRP – Plazma terapie (Platelet Rich Plasma) dle vybrané oblasti, Plazma... Od 6 500 Kč Ano
   Plazma terapie TrayLife Od 6 500 Kč
Septoplastika (operace nosní přepážky) Od 20 000 Kč Do 30 000 Kč Ano
Tubulizace žaludku pro české pojištěnce... Ano
Vyjmutí implantátu
Výměna implantátu
Zmenšení prsou Od 38 000 Kč Ano
Zvětšení prsou (Augmentace) dle výběru implantátů Od 32 000 Kč Do 46 000 Kč Ano
   Zvětšení prsou vlastním tukem - Autoaugmentace (kmenové buňky) zahrnuje ultrazvukovou... Od 88 000 Kč
Zvětšení rtů (Augmentace) Od 23 000 Kč Ano

Zobrazit více Zobrazit méně

U nás je možné zaplatit platební kartou.

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Video

Napište nám

Adresy

Adresa
Jankovcova 1569/2c
Naše recepce se nachází v 1. patře.
170 04 Praha
Praha 7
Česká republika

Ordinační hodiny
Pondělí
07:00 - 19:00 
Úterý
07:00 - 19:00 
Středa
07:00 - 19:00 
Čtvrtek
07:00 - 19:00 
Pátek
07:00 - 18:00 
Sobota
07:00 - 12:00