Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

MUDr. Renata Koževnikovová

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Renata Koževnikovová a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Renata Koževnikovová

Uvítání

MUDr. Renata Koževnikovová v současnosti působí na Poliklinice Zelený pruh v Praze 4, kde pracuje již od roku 2002. 

Tato lékařka ukončila vysokoškolské studium již v roce 1992, svou pracovní kariéru pak započala v nemocnici Motol.

Zmíníme také, že má bohaté zkušenosti s publikační činností. Ve svých abstraktech se věnovala například tématu kvality života pacientek s rakovinou prsu či úskalí chirurgických výkonů po tzv. neoadjuvantní chemoterapii.

Zároveň poskytla MUDr. Renata Koževnikovová několik rozhovorů, které byly určeny pro laickou veřejnost.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Tato lékařka se specializuje na oblast onkochirurgie.

Naše ordinace

Onkocentrum Zelený pruh, které se nachází na stejnojmenné poliklinice, se specializuje zejména na léčbu karcinomu prsu. Zařízení dbá na zajištění maximálně komfortní péče, o čemž svědčí příjemné prostředí pracoviště. Zároveň zde také působí kvalifikovaný personál, který preferuje komplexní přístup.

Součástí tohoto zařízení je i mammologická poradna, která je zaměřena na ženy s nezhoubnými nálezy v prsu, dále také na ženy s vysokým rizikem výskytu nádorového onemocnění, ale také na ty, které trápí akutní zdravotní problémy. Kromě této poradny je ovšem součástí centra i lymfoterapeutická poradna zaměřená na léčbu lymfedému po onkologické léčbě.

Systém DigniCap

U mnoha pacientů dochází během onkologické léčby k vypadávání vlasů. To má negativní dopad na kvalitu života těchto lidí. V Onkocentru Zelený pruh je proto využívána doplňková metoda, která dokáže snížit riziko vypadávání vlasů spojené s léčbou. Nutno zmínit, že úspěšnost této metody je poměrně vysoká – dokáže pomoci 85-90 % pacientů.

Základ systému DigniCap tkví ve snížení teploty pokožky, což vede ke zúžení malých krevních cév. Tím pádem se sníží průtok krve – tedy i průtok množství cytostatika. Při této metodě je využívána speciální čepice, kterou má pacient nasazenou na hlavě během podávání chemoterapie. Právě tato pokrývka pak zajišťuje chlazení pokožky hlavy. Čepice se nasazuje ještě před podáním chemoterapie (zhruba 30 minut před zahájením) a je nutné ji mít nasazenou ještě 90-180 minut po ukončení.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Léčba křečových žil (varixů)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Roškotova 1717/2
140 00 Praha
Praha 4
Česká republika

Jste Renata Koževnikovová? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com