Odborníci v okolí

MUDr. Libor Polák
Plastická chirurgie, Ostrava, Frýdek-Místek, Hodonín, Boskovice
87 recenzí
Více

Odborníci v okolí

MUDr. Libor Polák
Plastická chirurgie, Ostrava, Frýdek-Místek, Hodonín, Boskovice
87 recenzí
Více

Krajská nemocnice - Kožní oddělení

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Krajská nemocnice - Kožní oddělení a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Krajská nemocnice - Kožní oddělení

Uvítání

Kožní oddělení Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně poskytuje komplexní diagnostickou a léčebnou péči se zaměřením na kožní a pohlavní nemoci. Péče je zaměřena jak na dospělé, tak na dětské pacienty. Oddělení spolupracuje s odborníky z celého Zlínského kraje (s praktickými lékaři, ambulantními specialisty). Je také součástí  Komplexního onkologického centra Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně – je zde provozována onkodermatologická ambulance.

K nejčastějším onemocněním, která jsou zde léčeny, patří ekzémy, lupénka a alergická onemocnění. K léčbě pacientů s těmito chorobami je využíváno moderní technologické vybavení – oddělení má k dispozici například světloléčbu či zářiče obsahující všechny potřebné terapeutické vlnové délky.

Pro drobné chirurgické zákroky je využíván zákrokový sálek.

Od roku 2009 je k dispozici centrum, které se zaměřuje na biologickou léčbu těžké psoriázy (lupénky). Od roku 2015 pak centrum biologické léčby těžké kopřivky a v roce 2016 bylo otevřeno centrum pro fotodynamickou léčbu. Posledním vybudovaným centrem je to se zaměřením na biologickou léčbu těžkého atopického ekzému, které funguje teprve od roku 2019. Nutno dodat, že od roku 2017 nabízí kožní ambulance také široké spektrum laserových ošetření.

Naše klinika

Laserové zákroky

Kožní ambulance Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně nabízí velkou řadu laserových ošetření. Při nich jsou využívány nejmodernější lasery. Tímto způsobem je možné odstranit například benigní pigmentové léze (pigmentové skvrny, pihy), benigní cévní léze (rozšířené žilky v obličeji, metličkové varixy), kožní útvary, velmi efektivní je laser také při léčbě nehtové plísně. Účinný je však i při korekci strií a jizev, podporuje hojení ran a slouží i k trvalému odstranění nežádoucího ochlupení.

Současnou primářkou oddělení je MUDr. Hana Tomková, Ph.D., MBA, post vrchní sestry zastává paní Milena Vaculčíková. Kožní oddělení najdeme v pavilonech s čísly 2 a 3, nedaleko hlavní brány nemocnice. Před návštěvou kožní ambulance je nutné se objednat.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Biorevitalizace
Mikrodermabraze
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (ShapeUp!, Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Havlíčkovo nábř. 600
76275 Zlín
Česká republika

Jste Krajská nemocnice - Kožní oddělení? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com