Odborníci v okolí

MUDr. Pavel Kurial
Plastická chirurgie, České Budějovice, Hluboká nad Vltavou
57 recenzí
Více

Odborníci v okolí

MUDr. Pavel Kurial
Plastická chirurgie, České Budějovice, Hluboká nad Vltavou
57 recenzí
Více
  • 1 odpovědí
  • 1 Like

Napište nám

Recenze (1)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Krásná ztráta a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Krásná ztráta již získal/a tuto recenzi

Anonym

Anonymous 7.8.2012
Spokojený/á     

Perfektní, byla jsem spokojená, mohu doporučit. Příjemná péče, příjemná komunikace, hmm ráda se nechávám opečovávat. Martina

Profil - Krásná ztráta

Uvítání

Krásná ztráta je laserové studio, které funguje už od roku 2010. Náš odborný personál vám nabídne profesionální služby v oblasti odstraňování chloupků. Zaručujeme vám nejvyšší kvalitu služeb při samotném zákroku i při konzultacích. Snažíme se vždy maximálně porozumět vašim potřebám a udělat vše pro vaši spokojenost. Naše pobočky najdete v Českých Budějovicích, v Praze a v dalších městech po celé ČR.

Naše klinika

Specializujeme se na odstranění ochlupení v podpaží, na nohou, na zádech či na intimních partiích. Dnes jde o poměrně běžnou záležitost. Všichni toužíme po krásné a hladké pleti a hledáme ideální metodu, pomocí které toho dosáhneme na hodně dlouhou dobu. Nejlépe navždycky. Mnohdy si ale nejdřív potřebujeme ujasnit rozdíl mezi dvěma pojmy - trvalou depilací a epilací. Dá se ale říci, že trvalá depilace v podstatě neexistuje. Holením či vytrháváním totiž vždy chloupky odstraníme jen na krátkou dobu. Asi jedinou možnost, jak se nežádoucích chloupků zbavit opravdu na dlouho naproti tomu představuje epilace. Existují různé metody epilace a v našem studiu používáme tu nejmodernější a nejúčinnější, a to epilaci laserem.

Více o nás

Jednotlivé typy epilace, které provádíme
  • Laserová epilace - odstraňování nežádoucího ochlupení provádíme jedním z nejvýkonnějších a nejmodernějších laserů - jde o Laser Light Sheer. Nejčastěji k nám přicházejí klienti, kteří se chtějí zbavit chloupků nad horním rtem, v oblasti brady, třísel, v podpaží nebo na rukou. Zákrok je rychlý a neinvazivní, klienti se okamžitě můžou vrátit k běžným činnostem. Není nutná rekonvalescence. Tato epilace je vhodná pro všechny typy pleti i chloupků.

  • Brazilská epilace - Co je brazilská depilace? Jedná se o odstranění ochlupení na genitáliích. To je pravá brazilská depilace intimních partií a pubického ochlupení. V našich podmínkách ale jako „brazilskou“ označujeme také tu, při které se ponechávájí chloupky v oblasti pubické. Většinou se jedná o proužek nebo o trojúhelník. Brazilská epilace se k nám postupně dostává zejména ze Spojených států a Austrálie. V těchto zemích na brazilskou depilaci chodí zhruba 50 % žen.

Kromě laserové epilace poskytujeme i poradenství a terapeutické služby. Zakládáme si totiž na maximální spokojenosti našich klientů.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od*
Laserová epilace, depilace - odstranění chloupků 4. a další ošetření za 50%... Od 300 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Pražská 71
Krásná ztráta-Poliklinika Pražská
České Budějovice
Česká republika