Oblastní nemocnice Příbram - Chirurgické oddělení

Žádné recenze
Příbram
Chirurgické oddělení Oblastní nemocnice Příbram zajišťuje komplexní chirurgickou péči, a to jak v oblasti všeobecné, tak břišní či cévní chirurgie. Najdeme zde špičkové přístrojové vybavení, ale i zkušený tým odborníků. Oddělení také pravidelně spolupracuje s dalšími odbornými pracovišti. Za zmínku rozhodně stojí fakt, že zde funguje endokrinologické centrum – jedná se o specializované pracoviště, které se zaměřuje na operace štítné žlázy... (odstranění křečových žil pomocí radiofrekvence Příbram)

MUDr. Milan Bartášek

(1) 100 % doporučuje
Příbram
MUDr. Milan Bartášek je specialista v oboru chirurgie. V roce 1993 úspěšně dokončil studium na 2. Lékařské fakultě Karlovy Univerzity v Praze. Již během studia na univerzitě se zaměřoval zejména na cévní chirurgii. V tomto směru poté podnikl také několik zahraničních stáží, kde se zejména v Německu a USA věnoval práci na klinikách, jež se blíže specializovaly na cévní chirurgii. Poté, co odpromoval, začal pracovat na Oddělení... (odstranění křečových žil pomocí radiofrekvence Příbram)

Oblastní nemocnice Příbram - Chirurgické a cévní oddělení

Žádné recenze
Příbram
Cévní chirurgii zajišťuje v Oblastní nemocnici Příbram chirurgické oddělení, to však provozuje i specializovanou ambulanci cévní chirurgie. Ambulance cévní chirurgie je umístěna v areálu I, pavilonu D3, konkrétně pak v přízemí. Ambulance funguje od pondělí do pátku. Ordinuje zde několik lékařů, kteří se zde pravidelně střídají. Lůžkové oddělení pak zajišťuje celé spektrum zákroků z oblasti cévní chirurgie. Jsou zde realizovány jak... (odstranění křečových žil pomocí radiofrekvence Příbram)