Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

LYMFODERMA - Lymfologické a dermatologické centrum

LYMFODERMA - Lymfologické a dermatologické centrum

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás LYMFODERMA - Lymfologické a dermatologické centrum a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - LYMFODERMA - Lymfologické a dermatologické centrum

Uvítání

Lymfologické a dermatologické centrum LYMFODERMA se v současnosti skládá ze 2 jednotek – centra Lympho clinic a Derma clinic. Adresa se však nezměnila a jak dermatologické, tak lymfologické služby jsou poskytovány na stejné adrese (Senovážné náměstí v Praze).

V rámci komplexu je nabízena lymfologická péče (léčba otoků, odstranění celulitidy a podobně) a také komplexní dermatologická péče, včetně nadstandardních korektivně-dermatologických zákroků.

Centrum se nachází v centru Prahy a má uzavřené smlouvy se zdravotními pojišťovnami.

Naše klinika

Nabídka jak dermatologických, tak lymfologických služeb je zde opravdu široká. Co centrum nabízí?

Dermatologie

V rámci nabídky dermatologických služeb jsou léčeny akutní, ale i chronická kožní onemocnění. Mezi ně patří například atopický ekzém, lupénka, kopřivka či chronická žilní insuficience.

Estetická a korektivní dermatologie

Zařízení nabízí také široké spektrum zákroků z oblasti estetické a korektivní dermatologie. Mezi ně můžeme zařadit například korekci jizev, chemický peeling, aplikaci výplňových materiálů či botulotoxinu či mezoterapii (k omlazení a hydrataci pokožky obličeje, dekoltu či krku, ale i pro léčbu vypadávání vlasů).

Je zde také realizováno odstranění mateřských znamének, kožních výrůstků, bradavic, kožních nádorů a cévních projevů (například rozšířené žilky v obličeji).

Lymfologie

Stejně široká je i nabídka ošetření zaměřených na lymfologii. Je zde například prováděna lymfodrenáž, která má pozitivní účinky i na odstranění celulitidy. Pomáhá totiž obnovit funkci lymfatických cév, což vede k vyhlazování kůže. Zároveň je také podpořena správná funkce lymfatického a krevního oběhu, lze tedy mluvit i o příznivém zdravotním efektu.

Pracoviště nabízí hned několik lymfodrenážních programů – jedná se o programy rekondiční, detoxikační, anticelulitické a zpevňující či zeštíhlující a formující.

Při odstranění celulitidy je velmi efektivní i ošetření přístrojem Green Vac – ten za pomoci pulzního podtlaku výrazně zlepšuje mikrocirkulaci v podkoží.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (ShapeUp!, Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Senovážné nám. 22
11001 Praha
Praha 1 - Staré Město
Česká republika

Jste LYMFODERMA - Lymfologické a dermatologické centrum? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com