Napište nám

Recenze (1)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Milan Mašek a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


MUDr. Milan Mašek již získal/a tuto recenzi

Profil - MUDr. Milan Mašek

Motto:

Špičková lékařská péče

ČlenstvíOstatní členství:

  • ČSVLM ČLS JEP - Česká společnost pro využití laserů v medicíně

Uvítání

MUDr. Milan Mašek absolvoval Fakultu všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze. Již v roce 1968 získal licenci pro obor chirurgie. V současnosti působí na Klinice CLT. Pracuje zde již od jejího založení, tedy od roku 1999.

Je také členem Společnosti pro využití laserů v medicíně a vlastní několik certifikátů pro práci s lasery.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

V současnosti působí tento lékař na Klinice CLT, konkrétně v Laserovém centru – jeho specializací jsou tedy laserové zákroky.

Naše ordinace

Klinika CLT je soukromé zdravotnické zařízení, jehož historie se datuje až do roku 1999. Cílem tohoto zařízení je poskytování kvalitní péče v různých oborech medicíny. Zakládá si na osobním, citlivém a individuálním přístupu ke každému pacientovi či pacientce.

Zařízení nemá uzavřeny smlouvy se zdravotními pojišťovnami, proto jsou veškeré služby hrazeny klienty.

Laserové centrum

Činnost tohoto centra se zaměřuje na komplexní laserovou péči se zaměřením na estetickou medicínu. Za pomoci laserového paprsku je možné řešit celou řadu kožních projevů a obtíží. Nutno zmínit, že laser je zároveň šetrnější než klasické metody a doba hojení je výrazně kratší.

Součástí tohoto pracoviště je moderní technologické vybavení. Jako příklad můžeme zmínit například erbiový laser +či CO2 laser.

Mezi nabízené služby patří například sklerotizace. Jedná se o metodu, během níž dochází k odstranění rozšířených žilek, metliček či křečových žil.

Další z poskytovaných služeb je rázová vlna, která efektivně napomáhá zbavit se bolesti pohybového ústrojí. Jedná se o akustickou vlnu, která při aplikaci na bolestivé místo urychluje regeneraci a stimuluje metabolismus dané tkáně. Již delší dobu je tato metoda využívána například pro léčbu patních ostruh či tenisového (případně golfového) lokte. Nutno zmínit, že více než 80 % pacientů udává, že po 3 ošetřeních rázovou vlnou u nich došlo k výraznému zmírnění až úplnému vymizení obtíží.

Nabídka služeb obsahuje také laserovou epilaci – díky ní se můžete trvale zbavit nežádoucího ochlupení. Ošetření je bezbolestné, pro maximální efekt je však vhodné zákrok opakovat.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Ceny od* Ceny do*
Laserová epilace, depilace - odstranění chloupků Od 2 800 Kč Do 20 000 Kč
Laserové zákroky estetické dermatologie
   Laserové odstranění kožních výrůstků Od 1 050 Kč
   Odstranění jizev laserem Od 1 050 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Články

Napište nám

Adresy