Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

MUDr. Karel Matler

Plastická chirurgie Ostrava
Plastická chirurgie Ostrava
Klinika LLC plastická chirurgie a laserové léčebné centrum Ostrava
BRONZE BADGE

Napište nám

Recenze (2)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Karel Matler a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


MUDr. Karel Matler již získal/a tuto recenzi

Profil - MUDr. Karel Matler - Plastická chirurgie Ostrava

Motto:

Zdraví a krása na dosah ruky...

Uvítání

MUDr. Karel Matler v roce 1993 zdárně absolvoval studium na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. I. stupeň atestace v oboru otorinolaryngologie získal v roce 1996. V roce 2001 ve stejném oboru úspěšně složil také atestaci II. stupně. Aktivně se podílí na aprobaci nových technologií, také přístrojů nebo léčiv, které se mají v medicíně začít využívat. Věnuje se vědecké i přednáškové činnosti. Aktivně publikuje v odborné literatuře. Je držitelem licence České lékařské komory pro obor otorinolaryngologie. Rovněž je členem odborné společnosti pro otorinolaryngologii a chirurgii hlavy a krku a České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně. Plynule hovoří anglickým jazykem. 

Specializace a preferovaná oblast činnosti

V nynější době MUDr. Karel Matler zastává funkci lékaře, také zástupce primáře oddělení otorinolaryngologie (ORL) a chirurgie hlavy a krku, a to v nemocnici ve Frýdku-Místku. Rovněž je součástí týmu lékařů na LLC klinice v Ostravě. Specializuje se především na problematiku vnitřního nosu, chrápání a léčbu v otorinolaryngologii pomocí laseru. Nejčastěji se zaměřuje na léčbu krvácení z nosu, operace krčních mandlí, operace nosní přepážky (septoplastika) a odstraňování polypů. 

Naše ordinace

Klinika LLC je klinikou plastické chirurgie a zároveň laserovým léčebným centrem. Nachází se v Ostravě, Olomouci, Opavě a má své konzultační místo ve Frýdku-Místku. Klinika nabízí zákroky v oblasti plastické chirurgie, mezi které se řadí například operace nosu, ušních boltců, zvětšení prsou, zmenšení prsou apod. Rovněž poskytuje služby laserové a estetické medicíny, sem se řadí zejména odstranění strií, jizev, omlazení pleti, vyhlazení vrásek a úprava rtů. Dále je možné zde podstoupit léčbu v oblasti dermatologie, tedy akné, oparů, bradavic, také odstranění strií, tetování či plazmaterapii vlasů a ošetření nadměrného pocení atd. Součástí kliniky je i oddělení ORL, kde se odborníci soustředí na léčbu chrápání, krvácení z nosu, chronické rýmy, dále odstranění nosních polypů, operace mandlí a přepážky. Posledním oddělením je obecná a žilní chirurgie zaměřená hlavně na hemeroidy a křečové žíly.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Ceny od* Ceny do*
Laserové zákroky estetické dermatologie
   Léčba biostimulačním laserem Od 200 Kč Do 300 Kč
Léčba vypadávání vlasů
   Léčba vypadávání vlasů pomocí plazmaterapie
Neinvazivní lifting
Odstranění chrápání laserem Od 6 000 Kč Do 10 000 Kč
PRP – Plazma terapie (Platelet Rich Plasma)
   Plazma terapie RegenPlazma

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Články

Napište nám

Adresy

Plastická chirurgie Ostrava
Adresa
Velká 17
702 00 Ostrava
Moravská Ostrava
Česká republika