Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Medicom BK Lékařské centrum

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Medicom BK Lékařské centrum a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Medicom BK Lékařské centrum

Motto:

Vaše cesta ke zdraví začíná u nás.

Více o nás

Profil kliniky

Lékařské centrum Medicom B. K. je nestátní zdravotnické zařízení, které se nachází v Praze. Zaměřuje se na poskytování nadstandardních zdravotnických služeb v oborech neurologie, interna, ortopedie, dermatovenerologie, gynekologie a rehabilitace.

Posláním lékařského centra je zajistit pro klienty příjemné prostředí a  vstřícnost personálu. Vysoká odborná úroveň je považována za samozřejmost.

Na klinice se již od počátku klade důraz na kvalitu služeb, odbornou stránku lékařského zákroku, sledování nejnovějších poznatků a nadstandardní přístup k pacientovi.

Lékařská péče
Neurologie

Provádíme komplexní neurologická vyšetření. Zabýváme se léčbou bolestí hlavy, páteře, hučení v hlavě či poúrazových stavů apod.

Neurologická ambulance je zaměřena na sonografické vyšetření mozkových cév a EEG vyšetření mozkové aktivity. Samozřejmostí je také přímé propojení na špičková diagnostická zařízení (CT, EMG, magnetická rezonance a další).

Interna

Zaměřujeme se na diagnostiku a terapii vnitřních chorob, vyhledávání rizikových faktorů civilizačních nemocí, rovněž na řešení problémů poruch látkové přeměny a imunity. Preventivní program nabízí zpracování zdravotní mapy organismu včetně odhalení možných faktorů k civilizačním onemocněním. Samozřejmostí je poté i náležité opatření v životosprávě.

Gynekologie a porodnictví

Vyšetření provádíme na nejmodernějším ultrazvuku, nabízíme též mamologickou poradnu. Máme návaznost na další klinická pracoviště pro zajištění operačních řešení. Konzultujeme a vedeme porody, nabízíme možnost alternativního porodnictví.

Dermatovenerologie

Zaměřujeme se na vyšetření a léčení onemocnění kůže, také na léčbu kapalným dusíkem, elektrokauterem a laserem. Provádíme malé chirurgické zákroky. Řešíme problematiku akné, vlasů, nehtů i lymské boreliózy. Samozřejmostí je také dermatologická poradna.

Ortopedie

Součástí centra je ortopedická ordinace, která se zabývá prevencí vývojových a vrozených vad i diagnostikou pohybového aparátu pomocí sonografie. K dispozici je mobilní ultrazvukový, ale také celotělový denzitometr.

Osteocentrum

Osteocentrum se specializuje na diagnostiku a léčení osteoporózy, které probíhá pod vedením erudovaného ortopeda. 

Rehabilitace

Poskytujeme řešení všech problémů spojených s pohybovým aparátem. Nabízíme rehabilitace, elektroléčbu, magnetoterapii, léčebný tělocvik, reflexní segmentové masáže, ale i mnohé další.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Kryochirurgie
Laserové zákroky estetické dermatologie
   Laserová léčba akné
Odstranění znamének, kožních výrůstků

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Legerova 56
120 00 Praha
Praha 2
Česká republika