Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Obvoďák s.r.o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Obvoďák s.r.o.

Uvítání

Centrum Obvoďák s.r.o. představuje ordinaci praktického lékaře, kterou najdeme v Praze. Působí zde celkem 2 lékaři – MUDr. Tereza Galečková a MUDr. Martin Dub.

Ordinace je vybavená moderním technologickým vybavením. Mezi ně patří například přístroj pro automatické měření ABI (označení pro index kotník – paže). Tato technologie umožňuje diagnostikovat onemocnění periferních tepen – ta mohou vést k infarktu či cévní mozkové příhodě. Bolestivé příznaky se však u pacienta projeví zpravidla až v případě, kdy už je onemocnění velmi rozvinuté a tepna výrazně zúžená. Díky měření kotníkových tlaků je však možné onemocnění odhalit ještě před tím, než začne pacient vnímat obtíže.

Za zmínku stojí také přístroj pro měření glykovaného hemoglobinu. Tato technologie se využívá především u diabetiků. Principem je dlouhodobé měření hladiny cukru v krvi, které slouží ke kontrole úspěšnosti léčby u těchto pacientů.

Pozor – vchod do ordinace je umístěn na pravém boku budovy, nikoli v jejím průčelí.

Naše klinika

Ordinace nabízí široké spektrum služeb. Jako příklad lze uvést diagnostiku a terapii akutních, ale i chronických onemocnění, dále pravidelné preventivní prohlídky, léčbu pacientů s diabetem II.typu či pravidelná očkování.

Oba lékaři hovoří anglicky, je tedy možné vést vyšetření i v cizím jazyce.

Přímo v ordinaci je také realizována řada vyšetření – například EKG, měření glykémie, CRP (rozlišení virového či bakteriálního zánětu), TOKS (test na skryté krvácení do stolice, který slouží k diagnostice onemocnění tlustého střeva) či INR (měření srážlivosti krve z jedné kapky krve z prstu).

Některé z výkonů, které ordinace nabízí, nejsou hrazeny zdravotní pojišťovnou. Seznam těchto výkonů najdete na webu zařízení.

Očkování

Nabídka služeb ordinace zahrnuje také očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě, žloutence a černému kašli.

Očkování proti žloutence je spolehlivou ochranou před tímto onemocněním. Nutno zmínit, že základní očkovací schéma proti tomuto onemocnění poskytuje celoživotní ochranu před touto nemocí. V ordinaci je nabízeno očkování proti žloutence typu A i B.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Léčba zánětů žil (flebitida)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Krupská 28
100 00 Praha
Česká republika