Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Městská nemocnice - Chirurgie

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Městská nemocnice - Chirurgie a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Městská nemocnice - Chirurgie

Uvítání

Chirurgické oddělení Nemocnice Turnov, které je součástí Krajské nemocnice Liberec, a.s., provádí standardní rozsah zákroků z oblasti všeobecné chirurgie. Mezi ně patří například operace žaludku, střev, žlučníku, jater, sleziny či kýl. Specializací oddělení je chirurgie zaměřená na endokrinologii.

Pracoviště využívá při některých zákrocích miniinvazivní chirurgii. Mezi tyto zákroky patří například operace slepého střeva, žlučníku, tříselných kýl či řešení náhlých příhod břišních.

Zároveň je třeba zmínit, že jsou zde léčena poranění pohybového aparátu, zároveň zde probíhají endoskopické diagnostické a operační zákroky zaměřené na klouby. V těchto případech probíhá spolupráce s ortopedickým oddělením.

Chirurgické oddělení se věnuje také zákrokům z oblasti urologie.

Současným primářem oddělení je MUDr. Zdeněk Rambousek, post vrchní sestry zastává Bc. Miriam Mazurová.Chirurgické oddělení najdeme v budově s označením TC, konkrétně pak v 1. podlaží.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Na tomto oddělení je velmi rozvinuta endokrinochirurgie – především pak operační zákroky štítné žlázy a bariatrická chirurgie (chirurgická léčba obezity).

Naše klinika

Chirurgické oddělení se skládá jak z lůžkové, tak ambulantní části.

Kapacita lůžkové části je 38 lůžek. Nacházejí se zde také 2 intenzivní lůžka, na oddělení najdeme také 1 nadstandardní pokoj.

Pro pacienty jsou k dispozici 3 ambulance – cévní ambulance, úrazová (traumatologická) ambulance a urologická ambulance. Ordinační dobu těchto pracovišť a kontaktní údaje naleznete na webu nemocnice.

Oddělení je součástí Nemocnice Turnov, dřívější Panochovy nemocnice Turnov. V roce 2014 došlo ke spojení této nemocnice s Krajskou nemocnicí Liberec. Cílem nemocnice je dosáhnout nejvyššího stupně zdravotní péče – toho chce dosáhnout cestou akreditovaných center. Na všech úrovních péče o pacienta je pak samozřejmostí multidisciplinární přístup, je kladen důraz na týmovou spolupráci. Nesmějí chybět ani moderní přístroje a technologie. Nutno zmínit, že Nemocnice Turnov se může pochlubit bohatou historií, byla totiž postavena již za 2. světové války.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Léčba křečových žil (varixů)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
28.října 1000
51116 Turnov
Česká republika

Jste Městská nemocnice - Chirurgie? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com