Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Městská nemocnice - Kožní ambulance

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Městská nemocnice - Kožní ambulance a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Městská nemocnice - Kožní ambulance

Uvítání

Naše kožní ambulance se specializuje na diagnostiku a následnou léčbu kožních onemocnění a různých dermatologických obtíží, jako jsou například lupénka, akné, různé exémy a jiných dermatitid.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Ambulance naší kožní kliniky má nemalé úspěchy v léčbě, dnes bohužel dosti rozšířenému kožnímu onemocnění a tím je Psoriáza (Lupénka).

Lupénka nebo-li Psoriáza (latinským názvem psoriasis vulgaris) se řadí mezi nejčastější neinfekční kožní onemocnění, které postihuje ve většině případech kůži, ale může se vyskytnout i na nehtech či kloubech. Lupénkou trpí přibližně 2 - 3 % naší populace. Může to být však i mnohem více, ovšem ne vždy jsou projevy tohoto onemocnění výrazné a není tedy vždy diagnostikována.
První známky lupénky se většinou objevují mezi 10 - 25 rokem života a mohou se v průběhu života i opakovat. Přesné příčiny výskytu lupénky nejsou přesně známy, ale některé vlivy na její vznik již víme. Jsou to dědičnost, autoimunita a vlivy nějšího prostředí.
Další faktory, které mohou lupénku vyvolat jsou hormonální změny, užívání některých léků, infekce horních cest dýchacích, špatná životospráva, obezita, jiná onemocnění jako jsou například dna, cukrovka či choroby jater, biologické nebo chemické vlivy, různá i menší poranění, záření nebo rychlé změny klimatu.

Naše klinika

Městská klinika Hustopeče je lékařské zařízení, nacházející se v Jihomoravském kraji, které poskytuje kvalitní lékařské a zdravotnické služby v následujících oborech: kardiologie, echokardiologie, angiologie, gastroenterologie, diabetologie, urologie, interna, chirurgie, ORL, krční, oční, lékařská služba první pomoci, praktický lékař, ortopedie, ultrazvuk, rentgen. Dále se zde nachází i oddělení klinické biochemie, radiodiagnostické oddělení a jiné obslužné provozy.

Součástí Městké kliniky Hustopeče je i provoz kožní ambulance pod vedením MUDr. Simony Bukalové (dermatolog, dermatovenerolog, kožní lékař)

Ordinační hodiny kožní ambulance:
Pondělí: 7:00 - 15:30
Úterý: 7:00 - 18:00
Středa: 7:00 - 15:30
Čtvrtek: 7:00 - 15:30
Pátek: 7:00 - 15:30
Sobota: zavřeno
Neděle: zavřeno

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Biorevitalizace
Mikrodermabraze
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Brněnská 41
69301 Hustopeče
Česká republika

Jste Městská nemocnice - Kožní ambulance? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com