Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

MUDr. Milan Hein

Ortopedie Praha
Ortopedie Praha
Lékařský dům Praha 7 a.s. - ortopedie

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Milan Hein a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Milan Hein - Ortopedie Praha

ČlenstvíOstatní členství:

  • ČSAST - Česká společnost pro artroskopii a sportovní traumatologii
  • ČSOT - Česká společnost pro ortopedii a traumatologii

Uvítání

MUDr. Martin Hein vystudoval 1. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy, kde promoval již v roce 2004. Svou kariéru započal na I. Ortopedické klinice Fakultní nemocnice v Motole, kde stále působí. Kromě toho je součástí lékařského týmu Fakultní nemocnice v Motole, Lékařského domu Praha 7 a v současnosti je také primářem ortopedie OB kliniky.

Absolvoval také několik kurzů a studijních stáží. Mezi ně patří například kurz Operační artroskopie a traumatologie (2006), kurz Speciální problémy a nové trendy alloplastik (2006), kurz Artroskopie kolenního a ramenního kloubu (2015) či Hip Masterclass Primary /Revision – Vienna /Austria (2010). V roce 2008 a 2009 také působil na oddělení urgentní medicíny.

Nutno zmínit, že je členem několika odborných společností – jako příklad můžeme uvést Českou společnost pro ortopedii a traumatologii, Českou společnost pro artroskopii a Evropské chirurgie nohou a kotníku (EFAS).

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Tento lékař se zaměřuje na oblast ortopedie.

Naše ordinace

Ortopedické oddělení Lékařského domu Praha 7 je moderním pracovištěm, které nabízí komplexní služby v oblasti všeobecné ortopedie, ale i speciální traumatologie a sportovní medicíny. Služby daného oddělení využilo již mnoho předních sportovců a manažerů – důvodem je artroskopie, která je zde prováděna za pomoci nejmodernější techniky.

Ambulantní péče se zaměřuje na komplexní léčbu onemocnění pohybového aparátu. Jako příklad můžeme uvést léčbu artrózy kyčelního či kolenního kloubu. Další specializací místní ambulance je léčba onemocnění nebo poranění kolenního kloubu – najdeme zde i speciální poradnu, která se touto oblastí zabývá. Zapomenout nesmíme ani na sportovní ortopedii a traumatologie, i těmto oblastem se ambulantní péče věnuje. Místní lékaři vám také pomohou s výběrem a dodáním ortopedických pomůcek.

Mezi technologické vybavení ambulancí patří RTG a přístroj pro aplikaci rázové vlny.

Na oddělení probíhá také mnoho různých operací – pro jejich realizaci jsou zde zřízeny 2 operační sály. Jak už bylo zmíněno, probíhají zde artroskopické operace velkých kloubů, stejně tak jsou zde však operovány deformity prstů, úrazové a poúrazové stavy a jsou zde prováděny i operace křečových žil.

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Chirurgie ruky
Dupuytrenova kontraktura
Léčba křečových žil (varixů)
Syndrom karpálního tunelu
Vrozené vady ruky

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Ortopedie Praha
Adresa
Janovského 48
17000 Praha
Praha 7, Holešovice
Česká republika