Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

MUDr. Miloš Černý

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Miloš Černý a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Miloš Černý

Členství

Česká lékařská komora

Uvítání

Vítejte na profilu MUDr. Miloše Černého, zkušeného specialisty v oblasti chirurgie s dlouholetou praxí v tomto oboru. Lékař v současnoati pracuje v Pardubické krajské nemocnici, v Centru jednodenní chirurgie a v Cévní ambulanci v Hradci Králové. Vede také Cévní poradnu Sportkliniky Dříteč.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Miloš Černý je odborníkem na cévní chirurgii. Zabývá se zejména moderní léčbou varixů. Věnuje se miniinvazivní radiofrekvenční terapii RFITT Celon, mikroflebektologii křečových žil s výborným estetickým efektem, CHIVA metodě, mechanochemické ablaci Clarivein a také komplexnímu spektru tepenných operací.

Naše ordinace

Oddělení Cévní chirurgie a celé centrum je velmi moderní a disponuje špičkovými přístroji. Navíc tu pracuje profesionální tým zkušených chirurgů a jedním z nich je i MUDr. Miloš Černý. Ceny jednotlivých placených ošetření naleznete na webu centra. Využít můžete i dárkové certifikáty.

Vzdělání a praxe

MUDr. Miloš Černý absolvoval v roce 2003 Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové, konkrétně vystudoval všeobecné lékařství.

I. atestaci získal v oboru chirurgie v roce 2010 a v roce 2012 složil II. atestaci z cévní chirurgie.

Nejprve MUDr. Miloš Černý pracoval na chirurgickém oddělení nemocnice v Prachaticích, a to od roku 2003 do roku 2007.

Lékař také absolvoval desítky stáží a školení. Absolvoval například kurz základních chirurgických postupů v Praze v roce 2005, odbornou stáž sonografie žil a tepen v roce 2014, školení laparoskopického šití v roce 2015 a ve stejném roce i školení operace křečových žil.

Je členem ČLK, České chirurgické společnosti nebo České společnosti kardiovaskulární chirugie.

 

Konzultace

Na konzultace je nutní se předem telefonicky objednat. Po telefonu rádi zodpovíme také vaše dotazy, a to od pondělí do pátku v dopoledních hodinách. Přesné informace o dnech a časech najdete na webu centra.

Zajímavosti

MUDr. Miloš Černý se věnuje také publikační činnosti.

 

Více o lékaři

Centrum jednodenní chirurgie, kde MUDr. Miloš Černý působí, sídlí ve Štefánikově ulici v Hradci Králové. Cévní ambulanci v Pardubicích najdete v ulici Na Okrouhlíku.

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Léčba křečových žil (varixů)
   Radiofrekvenční ablace křečových žil

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Články

Napište nám

Adresy

Adresa
Smilova 930
530 02 Pardubice
Česká republika