Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Milan Linhart a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Milan Linhart

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Milan Linhrat se ve své praxi specializuje především na oblast klasické chirurgie, ale i estetické chirurgie. Blíže se zaměřuje na liposukce tumescentní metodou.

Více o lékaři

Profesní životopis:

MUDr. Milan Linhart úspěšně dokončil v roce 1989 studium na lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně (dříve Univerzita Jana Evangelisty Purkyně). O tři roky později, v roce 1992, zdárně složil atestační zkoušku I. stupně v oboru všeobecná chirurgie.

Záhy po promocích, ve stejném roce, nastoupil na traumatologické oddělení do Úrazové nemocnice v Brně, kde zůstal do roku 1991. Od roku 1991 do roku 2004 působil jako lékař na I. chirurgické klinice ve Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně. V roce 2000 se stal součástí týmu odborníků na klinice LAUREA, kde se soustředil především na liposukce supertumescentní metodou (odsávání tuku) - v současné době nejmodernější způsob tvarování postavy.

MUDr. Milan Linhart již během studií absolvoval odborné stáže v zahraničí. Za tímto účelem navštívil například Německo nebo Španělsko.

Opakovaně se účastnil kongresů Francouzské společnosti pro estetickou chirurgii v Paříži.

Lékař je také autorem i spoluautorem mnoha odborných článků, ve kterých se zpravidla zaměřuje na problematiku liposukcí.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Liposukce

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
612 00 Brno
Brno-město
Česká republika

Související zákroky