Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více
  • 10 odpovědí

MUDr. Ludmila Eleková

Všeobecné lékařství Praha

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Ludmila Eleková a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Ludmila Eleková - Všeobecné lékařství Praha

Členství

Česká lékařská komora

Uvítání

MUDr. Ludmila Eleková úspěšně (s vyznamenáním) dokončila v roce 1990 studium na Fakultě všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze. O šest let později, v roce 1996, zdárně složila atestační zkoušku ze všeobecného lékařství pro dospělé

Nejprve pracovala jako praktická lékařka pro dospělé na poliklinice. Následně, mezi lety 1999 až 2007, jako soukromá lékařka.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Lékařka se od roku 2007 věnuje výhradně alternativní medicíně, zejména léčbě homeopatické. Tímto směrem se vydala na základě svého přesvědčení, a to takového, že klasická medicína neuzdravuje, nýbrž potlačuje příznaky, čímž akorát nemoci zhoršuje.

Homeopatickou léčbou se zabývá již od roku 1993. Během této doby absolvovala několik seminářů holandsko-indické školy, které pořádá Česká lékařská homeopatická společnost. Také se zúčastnila kurzu rakouské školy, jež se konal v Kroměříži, a základního kurzu vedeného společností Boiron, který úspěšně ukončila závěrečnou zkouškou na Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví v Praze. 

Vzdělávání v oblasti homeopatie se věnuje i nadále. Průběžně absolvuje letní školy České lékařské homeopatické společnosti a semináře lektorů ze zahraničí. Rovněž je členem ČLHS, pro jejíž Homeopatickou školu pravidelně přednáší.

V současnosti se zaměřuje také na metodu Cesty - The Journey od Brandon Bays, se kterou se prvně setkala jako pacientka v roce 2008. Výsledky a možnosti této metody ji natolik oslovily, že se rozhodla zúčastnit akreditovaného a kompletního výcviku pro terapeuty, jež v roce 2010 úspěšně dokončila.

MUDr. Ludmila Eleková se zajíma i o výživu, což je podle ní v rámci konvenční medicíny velmi zanedbané téma. Studiem výživy se zabývá již více než osmnáct let a na vlastním těle si vyzkoušela, jak velký vliv správné stravování na celkové zdraví může mít.

Naše ordinace

Ordinace praktické lékařky pro dospělé MUDr. Ludmily Elekové "Léčivá cesta" se nachází v ulici Holušická v Praze 4 - na Chodově.

Praxe byla otevřena v roce 2011 a soustředí se především na hledání skutečné příčiny nemocí pacientů.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Napište nám

Adresy

Všeobecné lékařství Praha
Adresa
Kloknerova 1
14900 Praha
Praha 4
Česká republika