Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Mulačova nemocnice s.r.o. - oftalmologie

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Mulačova nemocnice s.r.o. - oftalmologie a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Mulačova nemocnice s.r.o. - oftalmologie

Uvítání

Oční oddělení Mulačovy nemocnice v Plzni se skládá pouze z ambulantní části, lůžková část k oddělení nenáleží.

Ambulance se zaměřuje na široké spektrum očních vyšetření a zákroků. Mezi ně patř například stanovení refrakce, měření nitroočního tlaku, dále také realizace vyšetření pro potřeby neurologa či vyšetření fundu diabetiků a hypertoniků.

Ordinace nabízí možnost objednání na konkrétní čas, zároveň je třeba zmínit i to, že není nutné doporučení od praktického lékaře.

Ambulance funguje pouze v úterý a ve čtvrtek, konkrétní rozpis ordinačních hodin naleznete na webu nemocnice. Ordinuje zde MUDr. Jarmila Pázralová, zdravotní sestrou v ordinaci je Jiřina Majerová.

Oční ambulance spolupracuje s optikou FOKUS.

Naše klinika

Mulačova nemocnice je nestátním zdravotnickým zařízením, které poskytuje zdravotní péči pacientům z Plzně a okolí. Jedná se o nemocnici s bohatou historií – první pacienti zde byli léčeni již v roce 1927. Tehdy patřila nemocnice mezi nejmodernější. Od roku 2014 je zařízení členem skupiny PRIVAMED. Kromě 7 lůžkových oddělení zde najdeme celkem 18 odborných ambulancí a poraden. Zdravotní péče je hrazena z veřejného zdravotního pojištění.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Operace očních víček (Blefaroplastika)
   Operace dolních víček
   Operace horních víček

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Dvořákova 17
30100 Plzeň
Česká republika

Jste Mulačova nemocnice s.r.o. - oftalmologie? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com