Odborníci v okolí

MUDr. Libor Polák
Plastická chirurgie, Ostrava, Frýdek-Místek, Hodonín, Boskovice
86 recenzí
Více

Odborníci v okolí

MUDr. Libor Polák
Plastická chirurgie, Ostrava, Frýdek-Místek, Hodonín, Boskovice
86 recenzí
Více

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Pavla Náplavová a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Pavla Náplavová

Uvítání

MUDr. Pavlína Náplavová vystudovala Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. Zde promovala v roce 1995. Již v roce 2000 získala atestaci z oboru dermatovenerologie.

V minulosti pracovala v Nemocnici Kroměříž, dále také v kožní ambulanci v Kroměříži. V současnosti působí tato lékařka v centru Lunacor s.r.o. v Kroměříži.

Absolvovala odborná školení zaměřená na flebologii, lymfologii, skleroterapii a korektivní dermatologii.

Zároveň je také členkou 2 odborných společností – České dermatologické společnosti a České lymfologické společnosti.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Specializací této lékařky je obor dermatovenerologie.

Naše ordinace

Centrum Lunacor s.r.o. se zaměřuje na diagnostiku a léčbu kožních onemocnění. Součástí nabídky služeb jsou jak standardní úkony, tak výkony nadstandardní – konkrétně se jedná o korektivně-kosmetické výkony.

Nutno zmínit, že zařízení se ve spolupráci s Centrem pro choroby srdce a cév v Kroměříži podílí na léčbě kožních komplikací u pacientů s cukrovkou. Zejména se jedná o péči o chronické defekty na dolních končetinách a celkově péči o problematickou diabetickou kůži.

Nabídka služeb

Centrum nabízí širokou škálu standardních i nadstandardních zákroků. Nabídka služeb zahrnuje například diagnostiku a léčbu kožních onemocnění, dále manuální a přístrojovou lymfodrenáž, léčbu prořídnutí kštice, sklerotizaci, excize kožních útvarů (například znamének), dále je zde realizována fyzikální léčba či léčba keloidních jizev. Jsou zde také prováděny epikutánní testy. Probíhá zde vyšetření a zhodnocení pigmentových névů (mateřských znamének) dermatoskopem.

Ceník týkající se nadstandardních výkonů naleznete na webu zařízení.

Centrum má uzavřenu smlouvu hned s několika tuzemskými zdravotními pojišťovnami – konkrétně se jedná o 7 zdravotních pojišťoven.

Ordinace se nachází v Kroměříži, na Komenského náměstí. Bez problému se sem dopravíte i za pomoci veřejné dopravy. MUDr. Pavlína Náplavová ordinuje v tomto zařízení od pondělí do pátku, ve čtvrtek odpoledne je však ordinace určena jen pro objednané pacienty a v pátek končí ordinační doba již ve 12 hodin.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Léčba akné
Léčba hemangiomů
Léčba hyperhidrozy (nadměrného pocení)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Havlíčkova 660/73
Kroměříž
Česká republika

Jste Pavla Náplavová? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com