MUDr. Ondřej Němeček

MUDr. Ondřej Němeček

Žádné recenze
Ohodnotit
Kochova 816/3, Havířov, Moravskoslezský kraj Zobrazit mapu
Odpovídá v průměru do 1 týdne
MUDr. Ondřej Němeček
MUDr. Ondřej Němeček
Žádné recenze

Informace

  • 564 návštěv profilu

Ordinaci MUDr. Ondřeje Němečka najdete v Havířově - Šumbarku v Kochově ulici. Pokud pojedete vlastním vozem, parkovat můžete přímo u ordinace nebo v její blízkosti. Dostanete se k nám i hromadnou dopravou, jen několik minut pěší chůze je vzdálená vlaková zastávka Havířov a je možné využít i linky MHD.

Vítejte na profli MUDr. Ondřeje Němečka, specialisty v oboru otorinolaryngologie, který provozuje soukromou praxi v Havířově.

Lékař se specializuje na komplexní ambulantní ORL vyšetření a ve své ordinaci provádí také některé zákroky, například tzv. plazmovou koblaci. Jedná se o moderní metodu odstranění krčních i nosních mandlí s menším rizikem krvácení, bolestí a dalších komplikací. Je prvním lékařem, který tento zákrok začal provádět na Moravě.

Zdravotní sestrou v ordinaci je PhDr. PhDr. Lucie Oravská.

Disponujeme moderním vybavením, používáme například biostimulační laser.

Smlouvy máme s většinou zdravotních pojišťoven.

MUDr. Ondřej Němeček absolvoval řadu školení a kurzů. Nejnověji má za sebou například operační kurz v Londýně, díky kterému může provádět šetrnější odstranění mandlí - plazmovou koblaci.

Lékař je také držitelem Licence ČLK pro vykonávání funkce vedoucího lékaře a primáře v oboru ORL a chirurgie nosu a krku. Diplomu celoživotního vzdělávání nebo Certifikátu o absolvování workshopu moderních rhinoplastických technik.

Více informací, aktuality a zajímavosti z oboru najdete také na Facebookové stránce ordinace.

Přímo v ordinaci se také prodávají vybrané zdravotnické pomůcky, například plaveckou čelenku se silikonovými špunty do uší.

Na vyšetření je možné přijít i bez objednání a bez doporučení ošetřujícího lékaře. MUDr. Ondřej Němeček ordinuje ve své ordinaci v pondělí, ve středu a v pátek v dopoledních hodinách. Odpoledne a v dalších dnech ordinují ostatní lékaři.

Objednání je možné přes online formulář, který najdete na webu pracoviště. Pokud potřebujete recept, můžete lékaře kontaktovat e-mailem nebo poslet SMS. Na e-mailu vám také rádi zodpovíme jakékoli dotazy.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Zákroky

Estetická medicína

Požádejte: MUDr. Ondřej Němeček o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!