Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Nemocnice - Ambulance plastické chirurgie

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Nemocnice - Ambulance plastické chirurgie a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Nemocnice - Ambulance plastické chirurgie

Více o nás

Bariatrická ambulance v Nemocnici Břeclav vznikla v roce 2009 jako součást chirurgického oddělení a od té doby se v čele s MUDr. Michalem Čiernym nepřetržitě věnuje operačnímu řešení obezity – chirurgické disciplíně s názvem bariatrie. Od počátku provozu bariatrické ambulance dodnes bylo již provedeno více než 1000 operací pod dohledem pana doktora Čierneho.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Ambulance se specializuje na bariatrickou chirurgii a mezi nejčastější zákroky, které poskytuje, patří bandáž žaludku a tubulizace žaludku (sleeve resekce). Oba zákroky jsou prováděny v celkové anestezii a trvají mezi jednou až třemi hodinami. Délka následné hospitalizace záleží na konkrétním druhu operace a pooperačním průběhu. Cílem bariatrické chirurgie je především snížení množství přijímané potravy, a toto řešení se často jeví z dlouhodobého hlediska jako efektivnější nežli konzervativní postupy léčby obezity a chorob jí přidružených. Mezi přidružené nemoci patří například cukrovka 2. typu, vysoký tlak a jiné metabolické poruchy. K bariatrickému řešení se však přistupuje až v případě, kdy selžou konzervativní metody pro léčbu obezity a pokud pacient splňuje kritérium Body Mass Indexu.

Naše ordinace

V bariatrické ambulaci se o Vás postará specialista na bariatrickou chirurgii, MUDr. Michal Čierny, který je momentálně nejzkušenějším chirurgem v tomto oboru v České republice. MUDr. Čierny provádí zhruba 100 bariatrických operací ročně, zahrnující bandáže žaludku, plikace žaludku, tubulizace žaludku a gastrické bypassy. Kromě poskytování bariatrické péče se MUDr. Čierny pravidelně zúčastňuje odborných kongresů v ČR i v zahraničí, kde prezentuje výsledky ze svého oboru.

Lokalita

Nemocnice Břeclav, ve které se ambulance nachází, je v provozu od roku 1996 a její lůžková část má celkovou kapacitu 419 lůžek. Ambulance bariatrie je součástí chirurgického oddělení nemocnice Břeclav a nachází se v v přízemí pavilonu B. S ordinací se můžete spojit buď telefonicky na číslech +420 519 315 609 nebo +420 519 315 679 anebo přes e-mail bariatrie@nembv.cz.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Abdominoplastika (Operace břicha)
   Miniabdominoplastika
Obličejové implantáty
Obřízka
Operace čela (Forehead lift)
Operace obočí (Brow lift)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
U Nemocnice 1
69074 Břeclav
Česká republika

Jste Nemocnice - Ambulance plastické chirurgie? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com