Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Nemocnice - Chirurgické oddělení

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Nemocnice - Chirurgické oddělení a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Nemocnice - Chirurgické oddělení

Uvítání

Vítejte na profilu chirurgického oddělení nemocnice v Chomutově. Věnujeme se diagnostice, prevenci i operativní léčbě chirurgických onemocnění.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Kromě operací v dutině břišní se zaměřujeme také například na operace rekonstrukční cévní chirurgie, operace křečových žil, nezhoubných i zhoubných nádorů či kožních onemocnění. Provádíe také traumatologické operace nebo operace prsu.

Naše klinika

Náš profesionální tým vede primář MUDr. Jan Černý a jako vrchí sestra u nás pracuje Bc. Markéta Hrabáková. Na našem webu dále najdete i kontakty na staniční sestry všech tří oddělení a také na sekretariát.

K ambulanci chirurgického oddělení patří i odborné poradny, například poradna cévní, gastroenterologická, mammologická nebo traumatologická. Všechny disponují moderním vybavením vhodným pro specializovaná vyšetření a vedou je profesionálové v daném oboru.

Lůžkové oddělení má kapacitu 60 lůžek a dělí se na tři části - aseptickou jednotku, septickou jednotku a jednodenní chirurgii. Na moderní jednotce intenzivní péče je k dispozici 10 lůžek.

Historie kliniky

Historie chirurgického oddělení v Chomutově sahá až do 14. století. Moderní chirurgie tu začala fungovat v roce 1908, kdy byla otevřena nová nemocnice v prostorách, kde sídlí i dnes. Úspěšné období chirurgického oddělení začalo v 60. letech minulého století.

Konzultace u nás

Chirurgická ambulance funguje 24 hodin denně. Její součástí jsou i specalizované poradny, jejichž ordinační hodiny se mohou lišit.

Zajímavosti

Rezervovat si u nás můžete také moderně vybavený nadstandardní pokoj. Fotogalerii pokojů najdete na našem webu.

Více o nás

V areálu nemocnice najdete chirurgické oddělení v budově C, na prvním, druhém i třetím podlaží.

Nemocnice Chomutov sídlí v Kochově ulici. Pohodlně se k nám dostanete hromadnou dopravou. Jen několik minut chůze je vzdálená železniční stanice Chomutov a stejně tak autobusové nádraží. Jezdí k nám například autobusy číslo 4 a 6 ve směru Poliklinika. Pokud k nám pojedete vlastním vozem, můžete parkovat přímo v areálu. Prvních 30 minut je zdarma, za každou započatou půlhodinu zaplatíte 20 Kč.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Léčba křečových žil (varixů)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Kochova 1185
43012 Chomutov
Česká republika

Jste Nemocnice - Chirurgické oddělení? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com