Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Nemocnice - Kožní oddělení

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Nemocnice - Kožní oddělení a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Nemocnice - Kožní oddělení

Uvítání

Kožní oddělení nemocnice Břeclav se skládá pouze z ambulantní části, lůžková část není součástí oddělení.

Na tomto pracovišti jsou prováděna vyšetření a léčba celého spektra kožních, ale i pohlavních nemocí. Nutno zmínit, že zvláštní péče je zde věnována pacientům s kožními nádory, a to jak zhoubnými, tak nezhoubnými. Výjimku ovšem představuje maligní melanom. Léčba tohoto onemocnění je soustředěna do Masarykova onkologického ústavu v Brně.

Součástí činnosti je i komplexní péče o pacienty s mízními otoky. V rámci této péče jsou na oddělení realizovány manuální i přístrojové lymfodrenáže.

Kožní oddělení se skládá z ambulance všeobecné dermatovenerologie, ambulance venerologické a lymfologické, dále také z infuzního stacionáře a denního stacionáře se světloléčbou a balneoterapií.

Naše klinika

Ambulance všeobecná detmatovenerologická

Ambulance zajišťuje vyšetření pacientů a konziliární činnost. Provozuje také poradnu pro lymfedémy a poradnu pro prevenci kožních nádorů. Součástí pracoviště je zákrokový sálek, na němž probíhají drobné dermatochirurgické zákroky. Ambulance se nachází ve 3. patře pavilonu A.

Ambulance venerologická

Venerologická ambulance se zaměřuje na diagnostiku a léčbu pohlavních nemocí. Zároveň zde probíhá evidence a dispenzarizace všech pacientů ze spádové oblasti.

Ambulance lymfologická

Toto pracoviště poskytuje komplexní péči pacientům s mízními otoky. Součástí činnosti je i realizace lymfodrenáží – manuálních i přístrojových,

Infuzní stacionář

V rámci infuzního stacionáře je poskytována ambulantní infuzní terapie. Pracoviště úzce spolupracuje s dalšími odděleními nemocnice. Infuzní stacionář se nachází v 1. patře pavilonu A a funguje od pondělí do pátku.

Denní stacionář pro světloléčbu a balneoterapii

Tento stacionář se zaměřuje na světloléčbu a balneoterapii a slouží jak pro ambulantní, tak pro hospitalizované pacienty. Pro světloléčbu jsou využívány přístroje s UV zářením. Stacionář se nachází ve 3. patře pavilonu A a funguje ve všedních dnech (dle stanovených ordinačních hodin).

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Biorevitalizace
Mikrodermabraze
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (ShapeUp!, Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
U Nemocnice 1
69074 Břeclav
Česká republika

Jste Nemocnice - Kožní oddělení? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com