Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Nemocnice - Kožní oddělení

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Nemocnice - Kožní oddělení a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Nemocnice - Kožní oddělení

Uvítání

Kožní oddělení Pardubické nemocnice se skládá jak z ambulantní, ak z lůžkové části.

Lůžkovou část najdeme v pavilonu č. 18. Kapacita této části je 20 lůžek. Návštěvy jsou možné po dohodě během celého dne. Post staniční sestry zde zastává Pavlína Jarkovská.

Ambulantní část se skládá z několika ambulancí/poraden. Mezi ně patří například lymfologická poradna, poradna pro kožní nádory či poradna pro psoriázu a atopický ekzém. Pro ošetření v ambulancích je nutné se předem objednat, zároveň je třeba doložit doporučení praktického lékaře či jiného specialisty. Akutní případy jsou samozřejmě ošetřeny přednostně.

Ambulance jsou v provozu od pondělí do pátku – dle stanovených ordinačních hodin.

Současným primářem oddělení je MUDr. David Stuchlík, jeho zástupkyní je pak MUDr. Martina Horáková.

Naše klinika

Pardubická nemocnice je moderním zdravotnickým zařízením, které poskytuje komplexní péči ve všech medicínských oborech. Dbá na vysokou kvalitu zdravotní péče a dalších služeb, zároveň také na vstřícný vztah k pacientům. Spolupracuje s dalšími zdravotnickými zařízeními v Pardubickým kraji. Je také výukovou základnou několika vzdělávacích zařízení.

Více o nás

Čeká vás hospitalizace na kožním (či jiném oddělení) Pardubické nemocnice? Pak zřejmě zvažujete, co vše si s sebou do nemocnice vzít.

Rozhodně byste neměli zapomenout na doklady – tedy občanský průkaz a průkaz pojištěnce. Pokud máte vystaveno Potvrzení o pracovní neschopnosti, vezměte si jej do nemocnice také.

Dále byste si měli vzít s sebou veškeré léky, které pravidelně užíváte, toaletní potřeby, papírové kapesníčky, dále také pyžamo či noční košili (případně domácí oblečení), župan a ručník. Hodit se vám bude také vhodná domácí obuv – zde nezapomínejte na to, že tato obuv by měla mít pevnou patu či alespoň pásek přes patu.

Je zároveň několik věcí, které byste rozhodně měli nechat doma. Mezi ně patří šperky a velké obnosy peněz. Pokud se stane, že si tyto cennosti s sebou do nemocnice vezmete, je třeba je předat k úschově. V opačném případě není možné zaručit, že nedojde k jejich ztrátě.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Mikrodermabraze
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (ShapeUp!, Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Kyjevská 44
53203 Pardubice
Česká republika

Jste Nemocnice - Kožní oddělení? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com