Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Nemocnice - Kožní oddělení

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Nemocnice - Kožní oddělení a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Nemocnice - Kožní oddělení

Uvítání

Kožní oddělení Nemocnice Teplice, o.z. nabízí jak lůžkovou, tak ambulantní péči.

Lůžková část slouží především k léčbě pacientů s bércovými vředy, alergickou reakcí, ekzémy, dále také s lupénkou, pásovým oparem či pohlavními chorobami.

Ambulantní péče se pak zaměřuje na testování týkající se dermatoalergií, dále také léčbě dermatologických chorob, vyšetření pigmentových névů či mykologickým odběrům.

Současnou primářkou oddělení je MUDr. Petra Duchková, Vladimíra Löfflerová, r.s. pak zastává post vrchní sestry.

Naše klinika

Venerologická poradna

Oddělení provozuje také venerologickou poradnu. Ta je součástí kožní ambulance. Před návštěvou je nutné se objednat, doporučení od praktického lékaře či jiného odborníka však není nutné. V poradně působí hned několik lékařů, poradna pak funguje v úterý a čtvrtek dle stanovené ordinační doby.

Ambulance v budově B

V budově nemocnice (konkrétně pak v budově B) se nacházejí 2 kožní ambulance. Ordinují zde lékaři z lůžkové části, ambulance fungují od pondělí do pátku. V ambulanci č. 2  je každé pondělí vyhrazeno místo pro 5 neobjednaných pacientů. Pro ošetření je pak však nutné dostavit se v 7:30 a vyzvednout si své pořadové číslo.

Kožní ambulance – poliklinika

Poslední z ambulancí najdeme v budově polikliniky, konkrétně pak v 5. patře. Pro ošetření je nutné se předem objednat, každou středu jsou však ošetřováni i pacienti bez objednání. V takovém případě je však třeba dostavit se do ambulance již v 7:30 a vyzvednout si pořadové číslo. Zpravidla je v tento den ošetřeno 15 neobjednaných pacientů. Více informací týkajících se ordinační doby naleznete na webu nemocnice.

Ambulance se věnuje také diagnostice a léčbě venerologických, neboli pohlavních chorob (venerologická poradna – viz výše).

Nutno zmínit, že součástí ambulantní péči daného oddělení je i kosmetologická ambulance – zde je realizována například skleroterapie metliček a varixů či chemický peeling. Činnost oddělení zahrnuje také čištění pleti u zanícených ložisek (pacienti s akné) či ošetření biostimulačním laserem.

 

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Biorevitalizace
Mikrodermabraze
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (ShapeUp!, Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Duchcovská 53
41501 Teplice
Česká republika

Jste Nemocnice - Kožní oddělení? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com