Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Nemocnice - Kožní oddělení

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Nemocnice - Kožní oddělení a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Nemocnice - Kožní oddělení

Uvítání

Nemocnice Třinec v současnosti nabízí pouze ambulantní dermatovenerologickou péči, lůžkovou část zde nenajdeme.

Kožní ambulance Třinec pak poskytuje svým pacientům komplexní péči zaměřenou na kožní a pohlavní choroby. Součástí ambulance je denní stacionář s fyzikální terapií a ambulance korektivní dermatologie a lékařské kosmetiky.

Vedoucí lékařkou je zde MUDr. Andrea Dzanová, post vedoucí sestry pak zastává Alena Rožycká.

Naše klinika

Denní stacionář

Hlavní činností tohoto pracoviště je léčba pacientů za pomoci fyzikálních metod. Nejčastěji jsou zde léčeni pacienti trpící psoriázou (neboli lupénkou) či atopickým ekzémem. Denní stacionář využívá moderní technologické vybavení – jako příklad můžeme uvést přístroj Waldman UV 1000KL, tedy speciální kabinu pro fototerapii (světloléčbu). Dále je zde využíván také Psorkamm hřeben, který slouží k lokálnímu ošetření kštice. Oddělení využívá také bioptronovou lampu, která podporuje regenerační procesy v kůži. Její použití je velmi efektivní pro urychlení hojení ran a jiných defektů.

Denní stacionář je určen primárně pro pacienty, kteří trpí chronickou kožní chorobou, zároveň se však tito lidé mohou intenzivně léčit bez nutnosti hospitalizace.

Ambulance korektivní dermatologie a lékařské kosmetiky

Tato ambulance nabízí mnoho služeb, které jsou zaměřeny na omlazení pokožky.

Probíhá zde například aplikace botulotoxinu. Používá se zde pouze bezpečný materiál, který je již léty prověřený. Toto ošetření má pozitivní účinek na tvorbu mimických vrásek – tato látka totiž dočasně omezuje činnost mimických svalů, což vede k vyhlazení vrásek nad nimi. Zároveň je však botulotoxin skvělým pomocníkem při nadměrném pocení – jeho aplikace dokáže velmi efektivně pocení omezit.

Mezi další služby, které jsou zde nabízeny, patří například mezoterapie. Ta představuje jednu z nejjednodušších metod používaných k omlazení pokožky. Během tohoto ošetření dochází k omlazení, ale i hydrataci pokožky, zároveň je nastartována tvorba nového kolagenu. Mezoterapie má své využití také při řešení zvýšeného vypadávání vlasů či alopecii.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Biorevitalizace
Mikrodermabraze
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (ShapeUp!, Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Kaštanová 268
73961 Třinec
Česká republika

Jste Nemocnice - Kožní oddělení? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com