Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Nemocnice následné péče - Kožní ambulance

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Nemocnice následné péče - Kožní ambulance a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Nemocnice následné péče - Kožní ambulance

Uvítání

Nemocnice následné péče Horažďovice - Kožní ambulance

Kožní ambulance je privátním pracovištěm MUDr. Ireny Kolářové.

Do ambulance se lze objednat prostřednictvím telefonu, a to na telefonním čísle 739 939 640. 

Ordinační doba:

Pondělí: neordinuje
Úterý: neordinuje
Středa: 9.30 - 17.00 hod.
Čtvrtek: neordinuje
Pátek: neordinuje

Naše klinika

Nemocnice následné péče Horažďovice, s.r.o. se nachází v ulici Blatenská v Horažďovicích a sídlí ve zmodernizované historické budově, jejíž součástí je rozlehlý park. 

Pracoviště v Horažďovicích je oblíbené nejen u klientů z okolí Klatov, ale i z Prahy, Jihočeského a Plzeňského kraje, těm poskytuje především kvalitní rehabilitační péči, ošetřovatelskou péči a odbornou pooperační péči

Nemocnice disponuje 140 lůžky a čtyřmi lůžkovými stanicemi, přičemž jednotlivé pokoje jsou koncipované zejména jako 2lůžkové nebo 3lůžkové, zkřídka pak jako 4lůžkové. Téměř všechny pokoje jsou vybaveny televizí, vlastním sociálním zařízením a bezplatným Wi-Fi připojením.

Na lůžkovém oddělení je klientům poskytována ošetřovatelská péčeintenzivní doléčovací rehabilitační péče nebo následná léčebná rehabilitační péče.

Rehabilitace jsou zde prováděny i v ambulantním režimu.

Jedním ze zdravotnických pracovišť je rovněž klinická laboratoř, která je držitelem certifikátu NASKL I. a NASKL II

Nedílnou součástí jsou také odborné ambulance, jako je například rehabilitační ambulance, gastroenterologická ambulance, interní ambulance (bicyklová ergometrie, sonografie, EKG, kardiologická poradna) a všeobecná interní ambulance. Mezi ambulance privátní se řadí kožní ambulance, ortopedická ambulance a chirurgická ambulance.

Každý rok je zde ambulantně ošetřeno přes sedm tisíc klientů a hospitalizováno více než tisíc klientů.

Nemocnice následné péče Horažďovice, s.r.o. zaměstnává přibližně 140 zaměstnanců, z čehož většinu představuje vysoce erudovaný zdravotnický personál (lékaři, zdravotní sestry). 

Samozřejmostí je příjemné rodinné prostředí a individuální a citlivý přístup ke každému klientovi.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Biorevitalizace
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (ShapeUp!, Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Blatenská 314
34101 Horažďovice
Česká republika

Jste Nemocnice následné péče - Kožní ambulance? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com