Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Nemocnice - Oftalmologická ambulance

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Nemocnice - Oftalmologická ambulance a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Nemocnice - Oftalmologická ambulance

Uvítání

Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. - Oftalmologická ambulance

 

Poliklinika - oftalmologická ambulance: 

Ambulance se dělí na ortoptickou stanici (ambulance pro léčení očních vad dětského věku) a na všeobecnou oční ambulanci.

Do všeobecné oční ambulance dochází každý den lékař z očního oddělení nemocnice, který zpravidla ošetřuje předem objednané klienty. Probíhá zde léčba pacientů s onemocněním sítnice a onkologicky nemocných. Dále je pozornost věnována léčbě veškerých onemocnění očí, jež nevyžadují hospitalizaci, a dispenzarizaci zeleného zákalu (glaukom).

Pracoviště disponuje bezkontaktním tonometrem, jež zkvalitňuje sledování pacientů se zeleným zákalem

Oční ambulance slouží také jako zdravotnické zařízení pro konziliární činnost soukromých lékařů z okresu Jindřichova Hradce.

V ortoptické stanici se vyšetřují a léčí děti, které trpí různými očními vadami (př. tupozrakost, šilhání, astigmatismus, myopie, hypemetropie), a to včetně retinopatie nedonošených. Chod stanice zajišťuje ortoptistka (dětská sestra) a dva specialisté.

Nemocnice - oftalmologická ambulance: 

V oftalmologické ambulanci nemocnice jsou prováděny veškeré výkony v rámci ambulantního režimu bez nutnosti hospitalizace. V ambulanci se lékaři věnují speciálním vyšetřovacím metodám (př. fotografická vyšetření, fluorescenční angiografie, počítačové perimetrické vyšetření), konziliární činnosti a provozu pohotovostní služby pro klienty ze spádové oblasti.

Pracoviště disponuje špičkovým přístrojovým vybavením (př. funduskamera, autorefraktometr, perimetr) na vysoké úrovni. Nechybí zde ani Tonoref II - přístroj, který přesně zaměřuje nitrooční tlak, zakřivení rohovky a dioptrickou mohutnost oka, nebo YAG laser určený především k řešení následného šedého zákalu (katarakta), a to bez nutného chirurgického zásahu. Pomocí tohoto laserového přístroje jsou prováděny i výkony u některých typů glaukomu (zelený zákal).

V rámci ambulance je možné zasílat snímky pozadí oka prostřednictvím internetu ke konzultaci s renomovanými klinikami.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Operace očních víček (Blefaroplastika)
   Operace dolních víček
   Operace horních víček

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
U Nemocnice 380/III
37738 Jindřichův Hradec
Česká republika

Jste Nemocnice - Oftalmologická ambulance? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com