Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Radka Neumannová a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Radka Neumannová

Uvítání

MUDr. Radka Neumannová v současnosti zastává post primářky kožního oddělení v Nemocnici Chomutov.

Tato lékařka má zkušenosti také s publikační činností. Je například spoluautorkou příspěvku, který byl publikován v odborném časopise s názvem Klinická onkologie. Jednalo se o článek z oblasti karcinomu děložního čípku.

Za zmínku stojí také fakt, že v roce 2019 byla garantem akce s názvem "Když se chceš opalovat, musíš se chránit". Tu pořádala Nemocnice Chomutov společně se statutárním městem Chomutov. Během této akce zaznělo mnoho rad dermatologů, kteří také návštěvníky seznámili s tím, jak provádět samovyšetření kůže. Mimo jiné mluvili také o tom, jak poznat kožní nádorové (či přednádorové) změny. Součástí akce byla také nabídka vzorku opalovacích krémů s UV filtrem.

Naše ordinace

Kožní oddělení Nemocnice Chomutov, která je součástí Krajské zdravotní, a.s., je složeno ze dvou úseků. Tím prvním je dermatovenerologická ambulance, druhým pak Specializované kožní pracoviště.

Dermatovenerologická ambulance zajišťuje diagnostiku, léčbu i posudkovou činnost, a to u všech kožních a pohlavních chorob. Probíhá zde například testování na kožní ekzémy, posuzování kožních chorob z povolání, odstraňování mateřských znamének či jiných kožních projevů, dále také léčba tekutým dusíkem.

Pro ošetření v této ambulanci je nutné se předem objednat, není však vyžadováno doporučení od praktického lékaře či jiného odborníka. Ambulance je umístěna v budově D, konkrétně pak ve 3.patře. Součástí pracoviště je Centrum péče o maligní melanom a Poradna pro pohlavní choroby.

Součástí Specializovaného kožního pracoviště je lázeňská část, ve které najdeme světloléčbu. Zároveň toto pracoviště provozuje i Poradnu pro otoky lymfatického a žilního původu. Činnost pracoviště zahrnuje také komplexní léčbu o pacienty s maligním melanomem, léčbu chronických ran, umožňuje také krátkodobý pobyt na lůžku k aplikaci infúzní terapie (v případě alergických reakcí). Zároveň je zde prováděna světloléčba, místní ošetření a také léčební koupele – to vše v ambulantním režimu.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Léčba akné
Léčba hemangiomů
Léčba hyperhidrozy (nadměrného pocení)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Edisonova 1185
Chomutov
Česká republika

Jste Radka Neumannová? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com