Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Ladislav Novák a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Ladislav Novák

Uvítání

MUDr. Ladislav Novák v současnosti působí v Chirurgické ambulanci Praha – Zelený pruh a také na Chirurgické klinice Fakultní nemocnice Královské Vinohrady.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Specializací tohoto lékaře je obor chirurgie.

Naše ordinace

Chirurgická ambulance Praha – Zelený pruh

V této ambulanci zastává MUDr. Ladislav Novák post vedoucího lékaře. Toto pracoviště nabízí široký rozsah péče.

Činnost pracoviště se zaměřuje na traumatologickou péči (ošetření drobných úrazů), také jsou zde realizovány drobné chirurgické zákroky (odstranění mateřských znamének, kožních skvrn, tukových i jiných nádorků či bradavic). Zároveň také ambulance provozuje několik poraden – konkrétně se jedná o poradnu zaměřenou na cévní chirurgii, onemocnění střev či žaludku, onemocnění prsu či také odstranění kožních  a podkožních útvarů.

Za zmínku stojí také fakt, že ambulance se věnuje i léčbě chronických a komplikovaných ran – jedná se například o bércové vředy. Nesmíme opomenout, že zde probíhá komplexní péče o pacienty se stomií (konzultace, edukace pacienta a rodinných příslušníků, zajištění služeb terénní sestry).

Ambulance má uzavřenu smlouvu s několika zdravotními pojišťovnami, péče je tedy hrazena z veřejného zdravotního pojištění. Před návštěvou ordinace je nutné se objednat (telefonicky či online), doporučení od praktického lékaře však není vyžadováno.

Chirurgická klinika Fakultní nemocnice Královské Vinohrady

V rámci tohoto pracoviště zastává MUDr. Ladislav Novák post vedoucího lékaře ambulantní části.

Tato klinika zajišťuje odbornou medicínskou péči v oblasti chirurgie, zároveň se však jedná o vědecko-výzkumné centrum. Klinika je totiž společným pracovištěm výše uvedené nemocnice a 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Tato klinika je proto i místem pro výuku v magisterských i bakalářských oborech. Nesmíme opomenout, že toto pracoviště je řešitelem či spoluřešitelem mnoha výzkumných projektů. Ty jsou zaměřeny zejména na obor onkochirurgie a traumatologie. Výsledky jsou pak publikovány a na jejich základě probíhají přednášky na prestižních odborných setkáních.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Léčba křečových žil (varixů)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Antala Staška 1670/80
140 46 Praha
Praha 4
Česká republika

Jste Ladislav Novák? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com