Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

MUDr. Marcel Novotný

Stomatologie Praha

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Marcel Novotný a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Marcel Novotný - Stomatologie Praha

Motto:

Ve zdravém těle zdravý chrup!

ČlenstvíOstatní členství:

  • IKCR - Implantologický klub ČR

Uvítání

MUDr. Marcel Novotný vystudoval v roce 1991 na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze studijní program a obor Stomatologie. Po dokončení studia zůstal v Praze a začal pracovat na I. stomatologické klinice. Zde plnil funkci odborného asistenta.  V roce 1994 úspěšně složil atestaci z oboru stomatologie. Poté získal licenci v oboru zubního lékařství a založil privátní stomatologickou ordinaci. Je uznávaným členem Implantologického klubu České republiky, zde v rámci setkání klubu vyvíjí přednáškovou činnost. 

Specializace a preferovaná oblast činnosti

V současné době zastává MUDr. Marcel Novotný funkci vedoucího lékaře v dentálním centru NOVODENT s. r. o., které se nachází v Praze 9. Od roku 1994 se intenzivně zaměřuje zejména na dentální implantologii, protetiku a chirurgii. Blíže se zabývá tedy náhradou chybějících zubů za implantáty, také náhradou části zubů pomocí inlayí, onlayí nebo korunek. Dále resekcemi, extrakcemi zubů, odstraňováním výrůstků v dutině ústní a mnohým dalším.  

Naše ordinace

Stomatologická ordinace NOVODENT s.r.o. nabízí širokou škálu zákroků a výkonů týkajících se zubů. Základem péče o zuby je prevence, tedy pravidelné půlroční preventivní prohlídky, které by měly započat už v dětském věku. V dentálním centru je samozřejmostí také dentální hygiena, jež slouží hlavně k odstranění zubního kamene i pigmentace, také bělení zubů. Mezi další výkony patří úprava estetiky zubu, například nevyhovujícího tvaru nebo postavení, případně mezer mezi zuby. Zubní ordinace se specializuje rovněž na implantologii - zavádění zubních implantátů, ale i na zubní protetiku a zubní chirurgii. Výjimkou není ani řešení onemocnění paradontózy. Je zde nabízena možnost analgosedace. Stomatologické centrum NOVODENT s.r.o. je řešeno moderně, vybaveno ergonomickými soupravami a využívá nejnovějších lékařských postupů. Nachází se asi 150 m od zastávsky stanice metra B - Rajská zahrada. Ordinace je dostupná pohodlně i automobilem po silnici Chlumecká, parkování je zdarma. Samozřejmostí je bezbariérový přístup. 

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Napište nám

Adresy

Stomatologie Praha
Adresa
nám. Winstona Churchilla 2
130 00 Praha
Praha 3
Česká republika