Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Oblastní nemocnice - Chirurgické oddělení

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Oblastní nemocnice - Chirurgické oddělení a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Oblastní nemocnice - Chirurgické oddělení

Uvítání

Chirurgické oddělení Nemocnice Rychnov nad Kněžnou se zaměřuje na diagnostiku a léčbu chirurgických onemocnění, a to hned v několika oblastech. Jsou zde léčena onemocnění dutiny břišní, prsu, dále také končetinových cév, činnost zahrnuje i terapii poranění pohybového ústrojí. Terapie je zaměřena jak na dospělé, tak na děti.

Oddělení se skládá z lůžkové i ambulantní části. K dispozici jsou také operační sály, na kterých nalezneme moderní technologické vybavení. Nutno zmínit, že na oddělení je rozšířena i tzv. jednodenní chirurgie. V takovém případě se pacient dostaví na plánovaný zákrok ráno a ještě tentýž den odchází z nemocnice domů.

Chirurgie se také často prezentuje v médiích – například v tisku. Zároveň pořádá odborné přednášky, a to jak na krajských, tak celostátních akcích.

Lůžková část

Na oddělení je k dispozici celkem 50 lůžek. Lůžková část slouží k realizaci jak plánovaných, tak akutních chirurgických zákroků. Nutno zmínit, že součástí oddělení jsou i urologická lůžka.

Ambulantní péče

Jak již bylo zmíněno, ambulantní péče zajišťuje hned několik ambulancí.

Jak již samotný název napovídá, ambulance pro malé chirurgické výkony slouží k realizaci drobných chirurgických zákroků. Ty probíhají v lokální anestezii. Ambulance funguje každý pátek – dle stanovených ordinačních hodin.

Proktologická ambulance a onemocnění GIT je pracovištěm, kde je realizována léčba pacientů s onemocněním trávicí soustavy. Probíhá zde také léčba hemoroidů – využívána je tzv. Barronova ligatura či Longova metoda. Ambulance funguje každou středu a k vyšetření není nutné se objednávat.

Naše klinika

Nemocnice Rychnov nad Kněžnou zajišťuje jak lůžkovou, tak ambulantní péče hned v několika oborech. V současnosti činí kapacita nemocnice 255 lůžek. Za zmínku stojí také fakt, že toto zařízení provozuje vlastní Dopravní zdravotnickou službu. Nachází se zde také tzv. Kostní banka, která slouží pro potřeby ortopedické operativy.

Historie kliniky

Historie Nemocnice Rychnov nad Kněžnou sahá až do roku 1888. Právě v tomto roku byl položen základní kámen. Stavba byla poměrně rychlá, proto proběhlo již v roce 1892 slavnostní otevření. V té době byla hlavní budova určena pro 60 nemocných.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Léčba křečových žil (varixů)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Jiráskova 506
51623 Rychnov nad Kněžnou
Česká republika

Jste Oblastní nemocnice - Chirurgické oddělení? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com