Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Oblastní nemocnice - Kožní oddělení

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Oblastní nemocnice - Kožní oddělení a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Oblastní nemocnice - Kožní oddělení

Více o nás

Kožní oddělení v Oblastní nemocnici v Příbrami nabízí na komplexní léčebnou a preventivní péči v oblasti dermatologických a venerických onemocnění s důrazem na prevenci nádorových onemocnění kůže. Ordinace kožního oddělení svým pacientům poskytuje i některé kosmetické výkony. Kožní oddělení v Oblastní nemocnici v Příbrami spolupracuje s dalšími dermatovenerologickými klinikami, a to v případě potřeby speciálního vyšetření na klinickém pracovišti či pokud je nutná hospitalizace pacienta.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Kožní ordinace se zaměřuje především na léčbu atopického ekzému, akné, dermatomykózy a nádorových onemocnění kůže. Právě na prevenci nádorových onemocnění, především tzv. maligního melanomu, klade kožní ordinace velký důraz. Na pracovišti je možné provést kontrolu mateřských znamének speciální lupou pro tento účel - dermatoskopem. Ordinace nabízí též některé výkony z oblasti estetické dermatologie, mezi které patří například ošetření sněhem CO2, kapalným dusíkem, kauterem, či jinou metodou. Tyto kosmetické zákroky nejsou hrazené zdravotní pojišťovnou.

Naše ordinace

V ordinací kožního oddělení v oblastní nemocnici v Příbrami se o Vás bude starat jeho vedoucí lékařka, MUDr.Vlasta Machovcová a její zdravotní sestra, Lenka Landová. MUDr. Vlasta Machovcová je specialistkou v oboru dermatovenerologie s mnohaletými zkušenostmi, proto je v jejích rukou zaručena ta nejlepší péče všem jejím pacientům.

Lokalita

Kožní oddělení můžete navštívit v Oblastní nemocnici Příbram v ulici Podbrdská. Nachází se v areálu II, v pavilonu H ve druhém patře budovy. Paní doktorka Machovcová ordinuje v pondělí a čtvrtky mezi 6:30 a 14:00, v úterý od 8:30 do 16:30 a ve středu mezi 6:30 a 12:00. V pátek má ordinační dobu zkrácenou do 13:30. Návštěva kožního oddělení je možná po předchozím objednání na čísle + 420 318 654 428, a k vyšetření není potřeba doporučení od praktického lékaře. Paní doktorku Machovcovou můžete v případě potřeby kontaktovat i přes e-mailovou schránku: vlasta.machovcova@onp.cz.

 

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Biorevitalizace
Mikrodermabraze
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (ShapeUp!, Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
U Nemocnice 84
26126 Příbram
Česká republika

Jste Oblastní nemocnice - Kožní oddělení? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com