Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více
  • 29 odpovědí
  • 1 Like

Oční centrum Praha, a.s.

Napište nám

Recenze (2)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Oční centrum Praha, a.s. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Oční centrum Praha, a.s. již získal/a tuto recenzi

Jsem velice spokojená s úpravou mých očních víček

Spokojený/á     

Jsem velice spokojená s jednáním personálu a kvalitou zákroku: úprava očních víček,odstranění šedého zákalu.

Anonym

Anonymous 18.6.2012
Spokojený/á     

Před zákrokem jsem se bála, teď jsem opravdu ráda, že jsem strach překonala a že jsem si vybrala to tuto moderní kliniku, kde operují zkušení profesionálové. Výsledek je perfektní, ostatním tedy doporučuji. Eva

Profil - Oční centrum Praha, a.s.

Motto:

Návrat do jasného světa na dosah ruky.

Více o nás

Oční Centrum Praha a.s.

Oční centrum Praha a.s. je privátní zdravotnické zařízení, jehož posláním i heslem je „Návrat do jasného světa“. Pomáháme tak lidem s očním onemocněním k prožití plného a kvalitního života. Společnost se v současné době zaměřuje především na operaci šedého zákalu za využití nejmodernějších metod při současném využití moderní operační techniky a technologie. Ročně takovým způsobem provedeme až 3000 operací oka postiženého šedým zákalem – kataraktou.

Z dlouhodobého hlediska je vizí společnosti rozšířit nabídku služeb o další oftalmologická vyšetření a operační zákroky a tím nabídnout pacientům širší spektrum služeb v závislosti na vývoji tohoto medicínského oboru. Cílem našeho snažení je spokojený pacient a k němu směřujeme veškeré kroky naší společnosti.

Pacienti jsou vyšetřováni a operováni v klidu a příjemném prostředí na vysoké úrovni služeb. Naše technické vybavení a špičkoví operatéři s velkou operační zkušeností jsou zárukou hladkého průběhu operace. Vyškolení a průběžně vzdělávaní ambulantní lékaři a obslužný personál jsou zárukou důkladné předoperační a pooperační péče.

Naším posláním je neustále zlepšovat služby pacientům a tím dlouhodobě zajistit prosperitu naší společnosti. Dlouhodobě se snažíme udržet přední postavení na trhu a to především kvalitou nabízených služeb spolu s důveryhodným, profesionálním vystupováním a kvalitou péče o pacienty. Výsledkem našeho snažení je i udělený certifikát managementu jakosti ISO 9001:2000. Certifikace ISO podporuje kvalitu našeho zdravotnického zařízení. Kvalita není totiž založena na dokumentech, pravidlech nebo směrnicích, ale na lidech, kteří jí v praxi aplikují svými mozky, rukama a srdcem.

Společnost se v současné době zaměřuje především na operace šedého zákalu, refrakční chirurgii a léčbu dioptrických vad za využití nejmodernějších metod při současném využití moderní operační techniky a technologie. 

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od*
Operace očních víček (Blefaroplastika) horní i dolní víčka Od 18 000 Kč
   Odstranění xantelazmat (tuku na víčkách) jedno oko Od 2 000 Kč
   Operace dolních víček Od 10 500 Kč
   Operace horních víček Od 9 500 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

U nás je možné zaplatit platební kartou.

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Jankovcova 1569/2c
170 00 Praha
Praha 7 - Holešovice
Česká republika