Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více
 • 89 odpovědí
 • 2 Likes

ORP Centrum

 • 100% do 2 dnů
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď

Napište nám

Recenze (1)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás ORP Centrum a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


ORP Centrum již získal/a tuto recenzi

Anonym

Anonymous 22.9.2011
Spokojený/á     

Odborná péče, vysoce odborně provedený operativní zákrok, moderní i alternativní metody léčby, opravdový zájem o pacienta a empatické diskuse o jeho problémech. L. Truhlářová

Profil - ORP Centrum

Motto:

ORP je zkratkou několika lékařských oborů - ORTOPEDIE, REHABILITACE a PODIATRIE.

Více o nás

ORP CENTRUM
Ortopedie - rehabilitace - podiatrie

Proč ORP CENTRUM?

ORP Centrum je jedním z největších a nejuznávanějších lékařských pracovišť pro diagnostiku a léčbu veškerých obtíží spojených s pohybovým aparátem. Naleznete tu pod jednou střechou ordinace ortopedie, rehabilitace, ale také fyzioterapie. V centru sdružujeme pouze ty nejlepší specialisty v dané oblasti a problematice. Lékaři zde úzce spolupracují s fyzioterapeuty.

ORP Centrum je založeno na rodinné tradici a funguje úspěšně už více než 20 let.

Co najdete pod jednou střechou ORP CENTRA:

Diagnostika

Nabízíme komplexní diagnostiku pohybového aparátu. Využíváme metodu počítačové pedobarografie - tensometrie, která umožňuje změření tlaků při stoji. Zaměřujeme se také na videoanalýzu chůze a běhu nebo sonografii pohybového aparátu a analýzu dětských kyčlí.

Léčba

Naši lékaři jsou zkušení ortopedi a traumatologové, specialisti na rehabilitace, cévní chirurgové, také kardiologové a diplomovaní fyzioterapeuti.

Nabízíme možnost fyzioterapie, kde poskytujeme i individuální péči na přání klienta, například posilování, masáže, rehabilitace či různé kombinace. Specializujeme se také na léčbu vlastní krevní plazmou ACP nebo na metodu manuální fyzioterapeutické korekce (MFK), která slouží k diagnostice svalů. Samozřejmostí jsou rovněž techniky manuální léčby, speciální měkké techniky nebo chiropraxe. Dále fyzikální terapie elektroléčbou, magnetoterapií, výřivkou, léčebným ultrazvukem či přístrojovou lymfodrenáží. Nabízíme léčbu rázovou vlnou, laserem, manuální lymfodrenáž, kinesiotaping (terapie s lepícími páskami), masáže i zhotovení a individuální modelace ortopedických vložek Formthotics.

 
Plánované operace

Před operací je potřeba podstoupit předoperační konzultaci, dále se zajistí indikace a vybere se termín operačního výkonu. Do pooperační péče spadají rehabilitace.


Sport v ORP

 • Svalový test

 • Pilates

 • Flowin

 • Posilování HSS

 • Ortoped pro cyklisty

 • Sportovní masáže

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Estetické operace přednoží
   Hallux valgus
   Kladívkový prst

Zobrazit více Zobrazit méně

U nás je možné zaplatit platební kartou.

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Pod Juliskou 1805/4
160 00 Praha
Praha 6 - Dejvice
Česká republika