Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více
  • 33 odpovědí

Napište nám

Recenze (1)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Ortovia s.r.o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Ortovia s.r.o. již získal/a tuto recenzi

Anonym

Anonymous 24.7.2013
Spokojený/á     

Po návštěvě ortodontické ordinace ORTOVIA s.r.o. Werichova 1145/23, Praha 5 chci poděkovat všem zaměstnanců za vřelé a vstřícné zacházení, profesionální přístup a erudovanost personálu. Je to jedna z mála ordinací, kde j...e profesionální zájem o klientovo zdraví. děkuji Ing.Chlasták Radek Více 

Profil - Ortovia s.r.o.

Motto:

„HEZKÝ ÚSMĚV VÁM POMŮŽE OTEVŘÍT DVEŘE DO SVĚTA“

Více o nás

Ortovia
rovnátka

Naši ortodontickou ordinaci i ortodontickou laboratoř najdete ve zdravotnickém zařízení ADR – dental. Naším heslem je špičková zdravotnická péče ve spojení s nejnovější technologií a individuálním přístupem. Důležité pro nás je, aby se v naší ordinaci dobře cítily děti i jejich rodiče a samozřejmě i dospělí pacienti.

Naše společnost Ortovia vznikla v roce 1993 jako výrobce snímacích rovnátek a jiných ortodontických pomůcek. Postupem let jsme svou specializaci rozšířili i na výrobu fóliových výrobků a založili Ortovia Seminárium, které se věnuje vzdělávací a školící činnosti. Jsme majiteli patentované ochranné známky a technologie na speciální probarvování pryskyřice při výrobě rovnátek a mezinárodního certifikátu na vlastní obrázky, které se do aparátů vkládají.

Zatím posledním rozšířením pro nás bylo otevření ortodontické ordinace
na našem současném pracovišti ve zdravotnickém zařízení ADR – dental
na pražském Barrandově. Stomatologickou péči není radno opomíjet, přesto se pro Vás návštěva zubního lékaře nemusí stát nepříjemnou povinností.

Další naší specializací je neinvazivní léčba problému chrápání (ronchopatie a spánková apnoe).
Pomůžeme Vám s lehkou a středně těžkou formou spánkové apnoe, pomocí námi vyvinutého ústního korektoru VIA.S.A. Spolupracujeme s pracovišti ORL, spánovou medicínou.

Naše zázemí

Je nám jasné, že běžné zařízení zdravotnických středisek na klienty působí odosobněným a strohým dojmem.

kopačka 485x271

U nás jsme tedy chtěli vytvořit prostředí, v němž se budete cítit mnohem lépe.

Najdete nás v moderních prostorách u Prokopského údolí, kde vám bude připadat, že jste někde uprostřed přírody, ne v Praze. Jde však pouze o krásný klam. Sídlíme totiž jen 2 minuty pěšky od zastávky tramvaje Sídliště Barrandov. Od centra Prahy jsme vzdáleni 15 minut autem a určitě budete mile překvapeni skvělými parkovacími podmínkami.

Šlo nám o vytvoření prostoru, který je na pohled uklidňující a navíc splňuje všechny hygienické normy. Naší ortodontické ordinaci dominují světlé tóny. Přijďte se k nám podívat a uvidíte.

Naše práce nás těší a věříme, že bude těšit i Vás.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Ceny od*
Odstranění chrápání laserem Od 7 000 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Werichova 1145/23
15200 Praha
Praha 5
Česká republika