Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více
 • 9 odpovědí

Doc. MUDr. Jiří Pašta CSc. FEBO

Oftalmologie Praha
 • 3
 • doporučení
  od kolegů

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Doc. MUDr. Jiří Pašta CSc. FEBO a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Doporučení kolegů

Profil - Doc. MUDr. Jiří Pašta CSc. FEBO - Oftalmologie Praha

Motto:

...bonum aegroti suprema lex - dobro pacienta nejvyšší zákon...

ČlenstvíOstatní členství:

 • AAO - American Academy of Ophthalmology
 • ČGS - Česká glaukomová společnost
 • ČOS - Česká oftalmologická společnost
 • ČSRKC - Česká společnost refrakční a kataraktové chirurgie
 • ČVS - Česká vitreoretinální společnost

Více o lékaři

Doc. MUDr. Jiří Pašta, CSc., FEBO

vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové a od roku 1980 až dosud pracuje na Oční klinice ÚVN Praha, kde působí jako přednosta oční kliniky 1. LF UK a ÚVN Praha. Od 1.1.2013 je odborným garantem Očního centra Praha, a.s.


Doc. MUDr. Jiří Pašta, CSc., FEBO, vyvíjí bohatou přednáškovou a publikační činnost, je členem představenstva České společnosti refrakční a kataraktové chirurgie, členem Ameriské i evropské společnosti refrakční a kataraktové chirurgie, členem Americké oftalmologické akademie, členem ČOS, ČSRKCH, ČGS, ČVRS. Od roku 1994 doposud je hlavním odborníkem Armády České republiky pro oftalmologii, působí jako konzultant registrovaný GMC Spojeného království a od roku 2005 jako mezinárodní instruktor laserové chirurgie pro AMO/VISX. Doc. MUDr. Jiří Pašta, CSc, FEBO, je členem akreditační komise MZ ČR pro obor oftalmologie, členem komise pro atestační zkoušky z oftalmologie a členem oborové rady doktorského studijního programu Oční lékařství na LF UK v Hradci Králové. S počtem 25 000 operací šedého zákalu se řadí k předním chirurgům v České republice, věnuje se rovněž refrakční a laserové chirurgii. V r. 2012 obdržel nejvyšší ocenění ČSRKCH – medaili profesora Vanýska za přínos v rozvoji implantologie v očním lékařství v České republice. Mezi další obdržená ocenění patří medaile Armády ČR 3.,2., a 1. stupně, pamětní medaile ÚVN Praha 3. a 2. stupně a v roce 1994 se Doc. MUDr. Jiří Pašta, CSc., FEBO, stal čestným členem Kanadské implantologické a keratorefraktivní asociace.

je autorem 92 odborných a výukových prací a spoluautorem několika monografií. Je rovněž spoluautorem vývoje a výroby 1. kombinovaného piko a nanosekundového laseru ve světě Oftalas FJFI, spolupracoval mimo jiné i s prof. Wichterlem na výzkumu a vývoji full optics IOL, byl jedním z řešitelů česko-japonského projektu Advanced Waveguides for Laser Medicine Systems: ČVUT Praha -Tohoku University Sendai a spoluřešitelem grantu Pevnolátkové lasery pro oftalmologii (ČVUT Praha – ÚVN Praha).

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do*
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu Od 2 000 Kč Do 10 000 Kč
Operace očních víček (Blefaroplastika) horní i dolní víčka Od 18 000 Kč
   Odstranění xantelazmat (tuku na víčkách) jedno oko Od 2 000 Kč
   Operace dolních víček Od 10 500 Kč
   Operace horních víček Od 9 500 Kč
Prodlužování řas Od 2 200 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Oftalmologie Praha
Adresa
Jankovcova 1569/2c
170 00 Praha
Praha 7 - Holešovice
Česká republika