Odborníci v okolí

MUDr. Libor Polák
Plastická chirurgie, Ostrava, Frýdek-Místek, Hodonín, Boskovice
144 recenzí
Více

Odborníci v okolí

MUDr. Libor Polák
Plastická chirurgie, Ostrava, Frýdek-Místek, Hodonín, Boskovice
144 recenzí
Více

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Věra Pavlasová a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Věra Pavlasová

Uvítání

MUDr. Věra Pavlasová v současnosti působí na postu primářky kožního oddělení Nemocnice Třebíč.

Tato lékařka má zkušenosti také s publikační činností. Je například spoluautorkou jednoho z odborných příspěvků, který je zaměřen na zevní kompresi v terapii lymfedému.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Tato lékařka se specializuje na obor dermatovenerologie.

Naše ordinace

Kožní oddělení Nemocnice Třebíč, kde zastává MUDr. Věra Pavlasová post primářky, se skládá jak z lůžkové, tak ambulantní části.

Lůžková část má kapacitu 20 lůžek. Každý z pokojů má vlastní sociální zařízení. Místní pokoje jsou dvoulůžkové a trojlůžkové, najdeme zde však i 1 nadstandardní pokoj.

Ambulantní část je složena z několika pracovišť. Nutno zmínit, součástí je i světloléčba (celotělová či lokální), dále lymfoterapeutické pracoviště a zákrokový sálek.

Činnost oddělení se zaměřuje na řešení různých kožních patologií. Probíhá zde například komplexní terapie lymfedému, dále jsou zde realizována laserová ošetření, kryodestrukce nemelanomových nádorů, chemický peeling či skleroterapie (metoda léčby křečových žil).

Oddělení využívá moderní technologie – jako příklad můžeme uvést laser, kabinu pro světloléčbu či lokální zářiče. Najdeme zde také kryodestrukční jednotku ERBO KRYO určenou pro léčbu nemelanomových nádorků.

Ambulance pro léčbu rány

Jedna z místních ambulancí se specializuje na léčbu ran. Snahou lékařů je zjistit příčinu, k léčbě jsou zde pak využívány moderní metody.

Poradna pro léčbu akné

Kožní oddělení provozuje specializovanou poradnu, která se zaměřuje na léčbu akné. Poradna se zaměřuje jak na samotnou léčbu, tak na řešení následků tohoto nepříjemného onemocnění. Ke zlepšení vzhledu pleti je pak využíván například chemický peeling. Poradna má na oddělení mnohaletou tradici.

 Léčba lymfedému

Jedním z onemocnění, jehož léčbě se oddělení též věnuje, patří lymfedém. Nutno zmínit, že oddělení poskytuje péči pacientům z celé České republiky. Jsou zde léčeni pacienti s časnými stádii tohoto onemocnění, ale i lidé s nejtěžšími projevy. Místní lékaři využívají při léčbě například tzv. lymfotaping – jednu z velmi moderních terapeutických metod.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Léčba akné
Léčba hemangiomů
Léčba hyperhidrozy (nadměrného pocení)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Purkyňovo náměstí 2
Třebíč
Česká republika

Jste Věra Pavlasová? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com