Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

MUDr. Pavol Rozprávka

Gynekologie a porodnictví Praha
Gynekologie a porodnictví Praha
Centrum Laserové Gynekologie

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Pavol Rozprávka a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Pavol Rozprávka - Gynekologie a porodnictví Praha

Uvítání

MUDr. Pavol Rozprávka promoval již v roce 1988 na Lékařské fakultě Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košicích. Již v roce 1992 poté získal atestaci v oboru gynekologie a porodnictví. Své vzdělání si doplnil také studiem bezpečnostního manažerství v Košicích – v roce 2017 získal titul MBA ve zdravotnictví.

Je držitelem mnoha odborných osvědčení – jako příklad můžeme uvést například Osvědčení o způsobilosti v Ultrazvukovém vyšetření v 11-14 týdnu těhotenství (2008, FMF prof. Nikolaides, Velká Británie), Osvědčení o způsobilosti v Ultrazvukovém vyšetření v 18-23 týdnu těhotenství (2011, FMF Prague), Osvědčení o způsobilosti při posuzování děložního hrdla (2003) či Osvědčení o způsobilosti v 3D ultrazvuku (2003).

Zároveň musíme zmínit, že MUDr. Pavol Rozprávka je i autorem či spoluautorem mnoha domácích, ale i zahraničních publikací. V roce 2000 například vydal monografii s názvem Farebná dopplerovská sonografia v pôrodníctve. s.n. (Košice : Agentúra-K, Compugraph), 2000], 111 s. ISBN 80-968-2892-4.

Je také spoluřešitelem mnoha výzkumných úkolů.

Naše ordinace

V současnosti působí tento lékař v Centru laserové gynekologie, které se nachází v Praze. To nabízí řadu služeb zaměřených na zdraví a krásu ženy v každém věku.

Centrum vám pomůže například v případě, že vás trápí stresová močová inkontinence, neboli samovolný únik moči. Tento problém často snižuje celkovou kvalitu života. Nutno zmínit, že tato obtíž v České republice trápí každou pátou ženu starší 40 let. V současnosti není nutné tuto nepříjemnost řešit invazivně, operaci se tedy můžete bez problému vyhnout. Velmi účinný je totiž laserový zákrok, který má navíc okamžité účinky. Máte obavy z bolesti? Pak můžete zůstat klidní, celé ošetření je totiž zcela bezbolestné. Tímto způsobem je navíc možné řešit jakýkoli stupeň a typ močové inkontinence.

Pro cestu do centra navíc můžete využít veřejnou dopravu – díky tomu, že budova leží nedaleko autobusové i tramvajové zastávky, dopravit se sem za pomoci MHD je hračka. Nedaleko navíc nalezneme vlakové nádraží.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do*
Augmentace (zvětšení) G bodu Cena podle použitého... Od 8 000 Kč Do 12 000 Kč
Neinvazivní zákroky estetické gynekologie
   Laserová rejuvenace vagíny Cena se odvíjí od šíře... Od 8 000 Kč Do 24 000 Kč
   Léčba stresové inkontinence laserem Cena podle počtu zákroků (1... Od 12 000 Kč Do 24 000 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Gynekologie a porodnictví Praha
Adresa
Anglická 242/16
2. patro
12000 Praha
Praha 2 - Vinohrady
Česká republika