Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

MUDr. Petr Podzimek

Chirurgie Mladá Boleslav

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Petr Podzimek a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Petr Podzimek - Chirurgie Mladá Boleslav

Uvítání

MUDr. Petr Podzimek v současnosti působí na postu primáře chirurgického oddělení na Klinice Dr. Pírka.

Tento lékař vlastní atestaci II. stupně v oboru chirurgie. Kromě toho je však také vlastníkem osvědčení k výkonu odborných diagnostických a léčebných metod v oboru esofagogastroduodenoskopie (koloskopie a metoda endoskopické polypektomie).

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Tento lékař se specializuje na obor chirurgie.

Naše ordinace

Chirurgické oddělení Kliniky Dr. Pírka se zaměřuje na poskytování zdravotní péče v oblasti chirurgie ˜– a to jak péče lůžkové, tak ambulantní.

Lůžková část slouží především k realizaci výkonů z oblasti břišní chirurgie. Jako příklad můžeme uvést operace žlučníku či slepého střeva. Dále zde probíhají také operace žil dolních končetin či onkochirurgické zákroky. Nutno zmínit, že zde má významné zastoupení i laparoskopie, část zákroků je také prováděna v režimu jednodenní chirurgie. Zmíníme však, že se oddělení zaměřuje i na operace ruky.

Pro oddělení jsou charakteristické moderní operační sály a tým zkušených lékařů. Jsou zde využívány klasické, ale i moderní metody a postupy.

Klinika Dr. Pírka má mnohaletou tradici – byla založena již v roce 1934. Nutno zmínit, že se jedná o soukromé zdravotnické zařízení. Mezi důležité mezníky patřily roky 2012 a 2013, kdy došlo k rozsáhlé rekonstrukci kliniky. Důvodem byla snaha majitelů vytvořit zařízení, které svým komfortem, ale i technickou úrovní vybavení splňuje nejpřísnější podmínky EU. V této době byly vybudovány moderní operační sály, ale i sterilizační centra. Modernizace se dočkala i lůžková oddělení.

Klinika dodnes klade důraz na využívání moderního technologického vybavení, dbá však i na zvyšování kvalifikace svých zaměstnanců. Prioritou je zde ale především bezpečí pacientů a vysoká kvalita poskytované péče. Centrum se snaží zkrátit čekací doby na minimum, osobní a individuální přístup lékařů a dalšího personálu je zde samozřejmostí.

Zmíníme také, že klinika spolupracuje s americkou Mayo Clinic.

Klinika Dr. Pírka byla v roce 2017 oceněna jako absolutní vítěz projektu Kvalitní a bezpečná nemocnice.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Dupuytrenova kontraktura
Léčba křečových žil (varixů)
Syndrom karpálního tunelu
Vrozené vady ruky

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Chirurgie Mladá Boleslav
Adresa
Na Celně 885
29301 Mladá Boleslav
Česká republika