Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

MUDr. Dita Pichlerová

Vnitřní lékařství Praha

Napište nám

Recenze (1)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Dita Pichlerová a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


MUDr. Dita Pichlerová již získal/a tuto recenzi

Profil - MUDr. Dita Pichlerová - Vnitřní lékařství Praha

ČlenstvíOstatní členství:

  • ČDS - Česká diabetologická společnost
  • ČOS JEP - Česká obezitologická společnost

Uvítání

MUDr. Dita Pichlerová vystudovala Lékařskou fakultu Masarykovy Univerzity v Brně. Od roku 1997 do roku 2007 působila v Centru diabetologie IKEM, kde nejdříve pracovala na farmakologii, poté v diabetologické ambulanci, dále na lůžkovém oddělení diabetologie a nakonec skončila v podiatrické ambulanci. V roce 1999 úspěšně složila atestaci I. stupně v oboru interního lékařství. Od roku 2000 se rovněž věnuje výživovému poradenství a jako odborná garantka školí nutriční terapeuty. Zabývá se hubnutím, vede skupinové kurzy a založila poradnu Slim Servis, kde se specializuje na individuální snižování nadváhy klientů. Od roku 2008 pracovala v pražském klinickém centru ISCARE, kde plnila funkci internisty-obezitologa. Aktivně publikuje v odborné literatuře, hlavně v českých časopisech, těch odborných i populárních. Často je součástí různých televizních či rozhlasových vysílání a diskuzí na téma týkající se obezity. Je členkou dvou odborných lékařských společností, a to České diabetologické společnosti a České obezitologické společnosti. 

Specializace a preferovaná oblast činnosti

V současnosti je MUDr. Dita Pichlerová součástí týmu odborníků na OB KLINICE. Zde se specializuje zejména na komplexní léčbu obezity, která spočívá ve zdravém redukčním jídelníčku, předpisu léků na hubnutí, režimovém opatření, často i v léčení metabolického syndromu nebo indikacích k chirurgii bariatrické. 

Naše ordinace

OB KLINIKA a.s. sídlí na Žižkově v Praze 3. Jde o nestátní zdravotnické zařízení, které poskytuje komplexní péči, jak ambulantní, tak i lůžkovou. Klinika se zabývá zejména léčbou obezity a problémů s ní spojených. Nabízí proto služby z oblasti ortopedie, endokrinologie, chirurgie, také urogynekologie, nutričního poradenství, psychologie nebo fyzioterapie, ale i mnohé další. Klinika se pyšní množstvím ročně provedených výkonů v oblasti bariatrické chirurgie, v tomto směru se proto řadí k největším pracovištím takového druhu, a to nejen v České republice, ale i v Evropě. Samozřejmou součástí jsou dva moderně vybavené operační sály, také JIP (jednotka intenzivní péče) a lůžkové zařízení. Postará se o Vás více než 50 profesionálních lékařů odborníků. 

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Endoskopické zavedení intragastrického balonu BIB
Gastrický bypass
Laparoskopická bandáž žaludku

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Vnitřní lékařství Praha
Adresa
Pod Krejcárkem 975
130 00 Praha
Praha 3 - Žižkov
Česká republika