Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Jaroslav Pilný a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Jaroslav Pilný

Vzdělání a praxe

Profesní životopis doc. MUDr. Jaroslava Pilného, Ph. D.

Dosažené vzdělání:

MUDr. Jaroslav Pilný úspěšně dokončil v roce 1993 studium na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové. O čtyři roky později, v roce 1997, zdárně dokončil atestační zkoušku I. stupně v oboru ortopedie. V roce 2003 složil ve stejném oboru také atestační zkoušku II. stupně.

V roce 2006 obhájil svou disertační práci, ve které se zabýval přínosem artroskopie pro řešení nestabilit zápěstí, a složil doktorské zkoušky z chirurgie. Za další čtyři roky, v roce 2010, obhájil habilitační práci na téma „Řešení lunotriquetrální nestability zápěstí vlastní metodou“ a byl jmenován docenten chirurgie na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci.

Od podzimu roku 2017 vykonává funkci docenta na Ústavu anatomie (se zaměřením na klinickou anatomii) na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové.

Stáže a kurzy: 

Lékař již během studia, v letech 1991 a 1992, absolvoval několikatýdenní stáž na Ústavu plastické chirurgie a chirurgie ruky ve Vysoké nad Jizerou. V roce 1997 se zúčastnil kurzu zaměřeného na chirurgii ruky u doc. MUDr. Václava Smrčky, CSc. a vzdělávacího kurzu ze základů revmatologie v Praze. O dva roky později, v roce 1999, absolvoval v Praze základní kurz o principech léčby zlomenin. V roce 2002 odjel rozšířit své dosavadní zkušenosti na odbornou stáž na Rosenhaimovu kliniku do univerzitní nemocnice v Mnichově, kde se specializoval v problematice týkající se traumatologie pohybového aparátu, chirurgie ruky, rekonstrukční, mikro i replantační chirurgie. V roce 2005 se zúčastnil artroskopického fóra ve Vídni a v roce 2006 sympozia zaměřeného na zlomeniny ruky v Olomouci. V roce 2008 absolvoval stáž na v Rhönklinikum v Bad Neustadt an der Saale.

Publikační činnost: 

MUDr. Jaroslav Pilný se zabývá také publikační činností v odborné literatuře. Je spoluautorem vysokoškolských skript a dvou monografií, rovněž autorem čtyř rozsáhlých odborných publikací. Aktivně se věnuje i přednáškové činnosti.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Dupuytrenova kontraktura - Injekční léčba

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Kyjevská 44
Pardubice
Česká republika

Jste Jaroslav Pilný? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com