MUDr. Václav Poláček CSc.

(1 Recenze) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Janovského 48, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 15 hodin
Evidenční číslo v ČLK 1112672145
MUDr. Václav Poláček CSc.
(1 Recenze) ·100% doporučuje

Informace

  • 1436 návštěv profilu

MUDr. Václav Poláček CSc. vystudoval Fakultu všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze. Studium úspěšně ukončil již v roce 1970 a následně započal svou kariéru v Nemocnici Nymburk. V současnosti působí v Lékařském domě Praha 7 a ve FN Na Bulovce, kde zastává post školského zástupce přednosty.

Nutno zmínit, že vlastní hned několik atestací – konkrétně se jedná o atestaci z chirurgie I. stupně, atestaci z plastické chirurgie (absolvoval s pochvalným listem za výtečné znalosti) a licence od České lékařské komory pro obor chirurgie a plastická chirurgie.

Během své kariéry získal také řadu prestižních ocenění. Mezi ně patří Cena Českého literárního fondu za rok 1986 - za článek Changes in Lymphocyte Activity in Severe Burns či medaile Purkyňovy společnosti „Za zásluhy o plastickou chirurgii“.

Absolvoval mnoho kurzů a stáží, včetně těch zahraničních. Jako příklad můžeme uvést Mikrochirurgický kurs univerzity v Jeně (1987), kurz s názvem Plastická a rekonstrukční chirurgie dr. J. Bunkise, Blackhowk, Kalifornie (1989), Středoevropský kurz estetické chirurgie, Praha (1994) či Dimenzionální prsní náhrady, Nashville, Tennessee (1994). Absolvoval stáž například na Klinice plastické chirurgie Bratislava (Slovensko) či Klinice plastické chirurgie Helsinky (Finsko).

Oddělení plastické chirurgie Lékařského domu Prahy 7 funguje již více než 15 let. Cílem tohoto pracoviště je poskytovat komplexní služby z oblasti plastické chirurgie, a to na nejvyšší profesionální úrovni společně se zachováním individuálního přístupu ke každému pacientovi.

Přednostmi oddělení je vysoká kvalita, na kterou dbá tým špičkovým operatérů. Při ošetřeních je využíváno moderní vybavení, které najdeme na 2 operačních sálech a lůžkovém oddělení. Těšit se však můžete i na příjemnou rodinnou atmosféru.

Nabídka služeb je opravdu široká – modelace a zvětšení prsou, operace břicha, liposukce či facelift jsou jen malým zlomkem poskytovaných úkonů. Oddělení nabízí také řadu laserových zákroků.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 500

Platební metody:

  • PayPal

Zákroky

Operace intimních partií

Kosmetická ošetření

Recenze (1)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje
Požádejte: MUDr. Václav Poláček CSc. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (1)

Operace stehen - problémy s kily navíc

Jmenuji se Pavlína a ráda bych se s Vámi podělila o svoji zkušenost s plastickou chirurgií.Přivedla mě k ní potřeba zhubnout a celkově zlepšit svůj vzhled. Se svojí váhou jsem totiž měla odjakživa problémy. Už jako malé dítě jsem byla trochu...

Číst dál

Obrázky (7)

Videa (4)

Požádejte: MUDr. Václav Poláček CSc. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (5)

Otok a modřiny po liposukci
Odpověď odborníka · 18. 11. 2016
U většiny klientů jsou modřiny minimální a odezní během cca 10 dnů. Otok je patrný výrazněji 3 týdny, ale pro nositele bývá registrován až 3 měsíce - okolí však již změnu nepozoruje. S pozdravem, Dr. Poláček
Bolest a otok po liposukci podbradku
Odpověď odborníka · 22. 9. 2016
Modřiny se mohou objevit, ale obvykle je lze bez obtíží zakrýt make-upem. Otok je po každé operaci, větší první týden, ustupuje postupně během 3 týdnů. Pak již je nepozorovatelný. MUDr. Václav Poláček, CSc.
Péče po liposukci podbradku
Odpověď odborníka · 13. 9. 2016
Obvykle po 7-10 dnech. Modřiny mohou být, ale jsou většinou takové, že se dají zakrýt makeupem. Záleží také na množství tuku, které odsáváme. MUDr. Václav Poláček, CSc.
Cena pro mezonitě na vnitřní strany stehen
Odpověď odborníka · 30. 4. 2015

Dobrý den,

ano, mezonitě lze takto využít. Cena ošetření: 50 000Kč (cena podle ceníku našeho pracoviště). Pro více informací k aplikaci mezonití se můžete obrátit na naši ambulanci, tel. 731503123.

S pozdravem, MUDr. Václav Poláček,...

Číst dál
Mezonitě po aplikaci
Odpověď odborníka · 28. 4. 2015
Dobrý den. Ano, mezonitě jsou dobrým řešením a vydrží delší dobu, ale jejich aplikace je složitější. S pozdravem, MUDr. Václav Poláček, CSc., ambulance plastické chirurgie - Lékařský dům Praha 7 a.s.

Články (2)

Fakta a mýty o tumescentní liposukci

Fakta a mýty o tumescentní liposukci

Je zajímavé, jak se některé fámy usilovně drží. Přestože o liposukci již toho bylo napsáno mnoho, dosud ještě kolují mýty, které je nutné stále...
10. 11. 2021

Kliniky

Spolupracuje s

Klinika plastické chirurgie 1. LF UK a Nemocnice Na Bulovce

Klinika plastické chirurgie 1. LF UK a Nemocnice Na Bulovce

Požádejte: MUDr. Václav Poláček CSc. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!