Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

MUDr. Václava Pospíšilová

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Václava Pospíšilová a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Václava Pospíšilová

Uvítání

MUDr. Václava Pospíšilová úspěšně dokončila v roce 1982 studium na I. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. O sedm let později, v roce 1989, zdárně složila atestační zkoušku I. stupně v oboru dermatovenerologie. V roce 1993 ve stejném oboru složila také atestační zkoušku II. stupně. Během své praxe rovněž absolvovala školení a kvalifikaci pro kožní nemoci z povolání a dermatologickou alergologii

Lékařka vlastní diplom celoživotního vzdělávání od České lékařské komory, stejně tak i licenci v oboru dermatovenerologie a osvědčení od Ministerstva zdravotnictví týkající se specializované způsobilosti, které ji opravňuje k výkonu funkce lékařky v oboru dermatovenerologie. Je držitelkou hned několika certifikátů z estetické dermatologie.

MUDr. Václava Pospíšilová je členkou řady medicínských organizací, a to například Sdružení ambulantních dermatologů, České akademie dermatovenerologie, České společnosti korektivní dermatologie, České flebologické společnosti ČLS JEP a České dermatologické společnosti ČLS JEP.

Pravidelně se aktivně, ale také pasivně účastní mezinárodních i tuzemských seminářů, kurzů, kongresů a jiných odborných akcí v oblasti kožního lékařství.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Václava Pospíšilová se ve své praxi specializuje především na oblast dermatovenerologie (kožní lékařství). Blíže tedy na problematiku kožních, ale také pohlavních nemocí a jejich následnou léčbu

Naše ordinace

Privátní dermatovenerologická ordinace MUDr. Václavy Pospíšilové se nachází v ulici Lipová ve městě Liberec.

Toto soukromé zdravotnické zařízení poskytuje svým klientům zejména komplexní služby v oblasti kožního lékařství, jež hradí zdravotní pojišťovny ČR. Pracoviště se dále zabývá také dermatoskosmetickými a korektivními zákroky, které jsou realizovány na náklady klienta.

Ordinační doba:

  • Pondělí: 7.30 - 15.30 hod.
  • Úterý: 7.00 - 15.30 hod.
  • Středa: 7.30 - 15.30 hod.
  • Čtvrtek: 7.00 - 15.30 hod.
  • Pátek: 7.00 - 15.30 hod.

K vyšetření do privátní dermatovenerologické ordinace je možné se objednat prostřednictvím telefonu, a to na telefonním čísle 485 101 030.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

PRP – Plazma terapie (Platelet Rich Plasma)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Lipová 664
460 01 Liberec
Liberec 1
Česká republika

Jste Václava Pospíšilová? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com