Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Zdeněk Preclík a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Zdeněk Preclík

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Zdeněk Preclík se ve své praxi specializuje zejména na kožní lékařství (dermatovenerologie), tedy na problematiku kožních a pohlavních onemocnění a jejich následnou léčbu. Blíže například na akné, lupénku, růžovku, atopické ekzémy a další dermatitidy.

Naše ordinace

Dermatovenerologická ordinace MUDr. Zdeňka Preclíka se nachází v ulici Řachova ve městě Roztoky u Prahy

Ordinace má uzavřenou smlouvu se Zdravotní pojišťovnou ministerstva vnitra ČR, Oborovou zdravotní pojišťovnou a Vojenskou zdravotní pojišťovnou ČR.

K vyšetření do ordinace je nutné se předem objednat prostřednictvím telefonu, a to na čísle +420 220 910 771. Doporučení od praktického nebo jiného lékaře není potřeba. 

Ordinační hodiny:

  • Pondělí: neordinuje
  • Úterý: 8.00 - 19.30 (polední přestávka od 13.30 do 14.00)
  • Středa: 8.00 - 19.00 (polední přestávka od 13.30 do 14.00)
  • Čtvrtek: 8.00 - 19.00 (polední přestávka od 13.30 do 14.00)
  • Pátek: 8.00 - 11.00

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Biorevitalizace
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (ShapeUp!, Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Řachova 486
25263 Roztoky u Prahy
Česká republika

Jste MUDr. Zdeněk Preclík? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com