MUDr. Tarek Rashed

MUDr. Tarek Rashed

(76 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Praha, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
MUDr. Tarek Rashed
MUDr. Tarek Rashed
(76 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • 2677 návštěv profilu

MUDr. Tarek Rashed

Zkušenosti z plastické chirurgie i chirurgie ruky získával například od svého vedoucího Doc. MUDr. Andreje Sukopa. A to na Klinice plastické chirurgie FN v Praze na Vinohradech.

MUDr. Tarek Rashed úspěšně absolvoval studium na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze.

Po tom, co získal titul MUDr. sbíral zkušenosti v oboru v České republice i v zahraničí. Mezi významná pracoviště, kde pracoval patří například Krankenhaus der Barmherzigen Schwestern  v rakouském městě Linz. Na této klinice působil na ortopedii. Dále pak pracoval na Kantonsspital Frauenfeld ve švýcarském Frauenfeldu. Tam prošel odbornou stáží na ortopedii a traumatologii. Potom si rozšiřoval vědomosti studiem na Università degli Studi di Milano v Itálii.

Svou diplomovou prací se zaměřil na „Il tessuto sottocutaneo come fonte di nuova unità ricostruttiva“ („Podkožní tkáň jako zdroj nové rekonstrukční jednotky“).

Studium úspěšně dokončil a pokračoval v kariéře lékaře na Istituto Policlinico San Donato (Fakultní nemocnice v italském Miláně). Konkrétně pracoval na plastické chirurgii se zaměřením na rekonstrukční operace rukou a nohou.

MUDr. Tarek Rashed má za sebou i stáže ve světě (LucemburskoThaiwan). Ve druhé zmiňované zemi jeho práci vedl profesor Fu-Chan Wei. Kromě toho pravidelně navštěvuje mezinárodní kongresy v České republice i ve světě. Patří k opravdovým kapacitám ve svém oboru. Nejčastěji operuje horní a dolní oční víčka nebo provádí lifting obličeje.

Domluví se těmito jazyky: arabský, český, anglický, italský, německý jazyk

Členství:

  • Česká lékařská komora
  • Česká lékařská společnost J. E. Purkyně
  • Česká společnost chirurgie ruky
  • Česká společnost terapie ruky
  • General Medical Council - United Kingdom

Kromě svého mnohaletého působení na Klinice plastické chirurgie FNKV spolupracoval pan doktor i se soukromou klinikou estetické medicíny My Best Care. 

Aktuálně pobývá dlouhodobě v zahraničí - působí na jedné z klinik prestižní sítě Mediclinic UAE, se sídlem v Abu Dhabi, Dubai.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Recenze (76)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Dobrý den všem. Jsem již 2 roky po operaci horních víček.Jsem moc spokojena s výsledkem,kdy oči jsou pěkně otevřené, rozesmáté, prostě úplně jiný výraz v obličeji, hlavně vypadám mladší.Pan doktor TAREK RASHED je nejen doktor ale člověk se srdcem, kt...Číst dál

Zdravím všechny a chtěla bych se podělit o mou zkušenost s Panem doktorem Rashedem. Minuly rok v září jsem podstoupila plastickou operaci lip lift. Vše proběhlo perfektně, bez komplikaci a jsem nesmírně spokojena s finálním výsledkem. Ještě jednou dě...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Tarek Rashed o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (55)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (3)

Požádejte: MUDr. Tarek Rashed o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!