Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více
  • 20 odpovědí
  • 1 Like

Refrakční Centrum Praha, s.r.o.

Napište nám

Recenze (4)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Refrakční Centrum Praha, s.r.o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Refrakční Centrum Praha, s.r.o. již získal/a tuto recenzi

Anonym

Anonymous 30.3.2011
Spokojený/á

odborny pristup lekarov, prijemne prostredie, neskutocne ochotny, sikovny a ustretovy personal! Mate pocit, ze ste naozaj v dobrych rukach!

Anonym

Anonymous 24.11.2010
Spokojený/á

Profil - Refrakční Centrum Praha, s.r.o.

Motto:

Špičková kvalita zákroku je u nás samozřejmostí, navíc nabízíme příjemné prostředí a osobní přístup.

Více o nás

Profil centra

Refrakční Centrum Praha s.r.o. je nestátní ambulantní zdravotnické zařízení, které se zaměřuje na chirurgické odstraňování dioptrických vad očí. Bylo založeno dvěma zkušenými odborníky v oboru oftalmologie, prof. MUDr. Pavlem Kuchynkou, CSc. a prim. MUDr. Petrem Novákem.

Refrakční Centrum Praha s.r.o. patří k nejmodernějším zařízením svého druhu a používá vysoce kvalitní laserovou technologii, uznávanou odborníky na celém světě.

Refrakční Centrum Praha s.r.o. zaměstnává tým kvalitních a zkušených pracovníků na poli diagnostiky a oftalmochirurgie, kteří patří k uznávaným odborníkům ve svém oboru v ČR i v zahraničí.

V Refrakční Centrum Praha s.r.o. poskytujeme 100% záruku, že budete operováni jen velmi zkušenými chirurgy.

Pouze v tomto Centru operuje prim. MUDr. Petr Novák, který metodu LASIK provádí od r. 1995 a uskutečnil více než 5000 těchto operací. Kromě toho jako specialista na mikrochirurgii oka provedl přes 13 500 operací šedého zákalu a více než 1000 transplantací rohovky.

Druhým chirurgem s vysokou erudicí je MUDr. Sylva Procházková, která se věnuje refrakční chirurgii od r.1996 a provedla již více než 2000 operací metodou LASIK. Jako mikrochirurg se zaměřením na chirurgii předního segmentu oka, provedla přes 5000 operací šedého zákalu a řadu transplantací rohovek.

Refrakční Centrum Praha s.r.o. bezesporu patří k nejmodernějším zařízením svého druhu a používá špičkovou diagnostickou i laserovou technologii. Avšak tím nejcennějším co Vám může naše centrum nabídnout jsou schopnosti jeho zaměstnanců. Refrakční Centrum Praha zaměstnává tým kvalitních a zkušených lékařů a sester, které spojují nejen odborné kvality, profesionální přístup, ale i láska k refrakční chirurgii. Kromě stálých zaměstnanců je zde velká skupina lékařů a sester, kteří nám smluvně vypomáhají.

iLASIK

Od ledna 2013 provádíme v RCP operace na nejmodernější verzi excimer laseru VISX STAR S4 IR a femtosekundovém laseru iFS stejného výrobce. Kombinace těchto přístrojů, ve spojení s vyšetřovací technologií iDESIGN umožňuje provádět techniku iLASIK, která je považovaná za nejpřesnější a nejbezpečnější metodu korekce refrakčních vad (jako jediná splňuje i nejpřísnější kritéria pro piloty NASA).

Zákrok přesně na míru pro Vaše oko - to je iDESIGN iLASIK!
Tato procedura je dostupná jen u nás, jako na jediném pracovišti v ČR.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do*
Injekční výplně
   Výplně na bázi kyseliny hyaluronové cena odpovídá 1 injekci... Od 6 000 Kč
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu cena je závislá na množství... Od 4 000 Kč Do 9 000 Kč
Operace očních víček (Blefaroplastika) Od 8 000 Kč Do 15 000 Kč
   Operace dolních víček Od 8 000 Kč Do 15 000 Kč
   Operace horních víček Od 8 000 Kč Do 15 000 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Olivova 948/6
11000 Praha
Praha 1
Česká republika