Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Doc. MUDr. René Foltán PhD.

Maxilofaciální chirurgie Praha  |  Stomatologie Praha
Maxilofaciální chirurgie Praha  |  Stomatologie Praha

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Doc. MUDr. René Foltán PhD. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Doc. MUDr. René Foltán PhD. - Maxilofaciální chirurgie Praha  |  Stomatologie Praha

Členství

Česká lékařská komora Česká společnost plastické chirurgie

Ostatní členství:

  • ČLS JEP - Certifikovaný člen Společnosti estetické plastické chirurgie
  • ČSK - Česká stomatologická komora
  • ČSMC - Česká společnost maxillofaciální chirurgie
  • IAOMS - International Association of Oral and Maxillofacial Surgery IAOMS

Uvítání

Doc. MUDr. René Foltán PhD. je absolventem oboru Stomatologie na LF UK v Hradci Králové. Školu dokončil v roce 1993. Dále v roce 1998 absolvoval obor Všeobecné lékařství na té samé fakultě. Právě proto můžete před jeho jménem najít titul MUDr. et MUDr.

V roce 1994 začal pracovat na Stomatologické klinice 1. LF UK a ve VFN v Praze. Působí zde na plný úvazek a od roku 1996 se zde stal odborným asistentem.

V soukromé praxi se od roku 1996 věnuje oboru čelistní, obličejové a ústní chirurgie. Od roku 1997 se aktivně zabývá implantologií a zaváděním švédských implantátů Branemark. V rámci používání implantátů Branemark je jedním z prvních v České republice.

V roce 2011 se stal docentem v oboru stomatologie a v roce 2013 se na Klinice ústní, čelistní a obličejové chirurgie stal přednostou.

Zkušenosti a praxe

Své zkušenosti získával i v zahraničí. Působil na Univerzitní klinice v Curychu (Švýcarsko) a na Dep. Oral and Maxillofacial Surgery v Guildfordu v Anglii.

Během svého profesního života se velmi významně věnuje výzkumu, důkazem jsou granty, které na MZ ČR úspěšně obhájil. Pravidelně publikuje odborné články ve známých časopisech v zahraničí. Nechybí ani přednášky, které navštěvuje jako aktivní přednášející v ČR i v zahraničí.

Své zkušenosti a vědomosti předává studentům pregraduální výuky stomatologie i všeobecného lékařství na 1. lékařské fakultě UK v Praze. Zapojuje se i do výuky postgraduální v oboru čelistní, obličejové a ústní chirurgie na Univerzitě Karlově a Institutu pro další vzdělávání lékařů a farmaceutů.

On sám se věnuje aktivnímu vzdělávání na každoročních návštěvách kongresů po celém světě, kde i sám vystupuje jako řečník a přednášející. 

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Doc. MUDr. René Foltán PhD. se specializuje na maxilofaciální chirurgii. 

Naše ordinace

Kromě již zmiňovaných klinik pracuje také v Perfect Clinic. Právě zde s ním můžete probrat vše, co se týká maxilofaciální chirurgie.

Perfect Clinic má několik pracovišť (Klinika Praha, Klinika Brno, Klinika Liberec). Jedním z prvních pracovišť byla klinika na Praze 5, která byla otevřená v roce 2010. Kromě Doc. MUDr. René Foltána PhD. zde pracuje tým odborníků, kteří nabízejí pestrou škálu zákroků plastické i estetické chirurgie.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Video

Napište nám

Adresy

Maxilofaciální chirurgie Praha  |  Stomatologie Praha
Adresa
Za Valem 4
140 00 Praha
Česká republika